more_horiz
PR24 Portal
Section05

Cezary Kulesza

PZPN wybiera selekcjonera. Jest data i godzina konferencji

We wtorek w Warszawie mają pojawić się baronowie PZPN z całego kraju. Polski Związek Piłki Nożnej oficjalnie poinformował, że dzień później, po spotkaniu zarządu piłkarskiej federacji, Cezary Kulesza na konferencji prasowej ogłosi nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Konferencja prasowa ma się odbyć w środowe południe.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 PZPN Cezary Kulesza Marek Papszun michał probierz

Jednak nie Papszun? Wiceprezes PZPN zaskakuje

Marek Papszun jest faworytem większości kibiców do objęcia stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski. O wyborze zdecydują jednak władze PZPN, a choćby wiceprezes piłkarskiej centrali Mieczysław Golba nie jest zwolennikiem kandydatury byłego trenera Rakowa Częstochowa. - Sądzę, że skupimy się na Michale Probierzu i Janie Urbanie, którzy mają ciekawszą przeszłość - powiedział działacz w rozmowie z portalem sport.tvp.pl.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 PZPN Cezary Kulesza Marek Papszun michał probierz

Selekcjonerem będzie Polak. Kulesza nie wyklucza sensacji

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza odniósł się do spekulacji odnośnie nazwiska nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Co ciekawe, w ostatniej wypowiedzi odniósł się też do innych nazwisk niż Marek Papszun czy Michał Probierz. - Są jeszcze inni, np. Adam Nawałka, Jan Urban czy nawet wywołany do tablicy został Jerzy Brzęczek - podkreślił w rozmowie z portalem sport.pl.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 PZPN Cezary Kulesza Jerzy Brzęczek