more_horiz
PR24 Portal
Section05
champions league

Klęska "Kolejorza" w Baku. "Wracamy do Polski z niczym"

- Porażka 1:5 jest wysoka i nie powinna się przydarzyć, ale na tak wysokim europejskich poziomie nie wybacza się takich błędów, jakie popełniliśmy - powiedział po klęsce w Baku John van den Brom. Lech Poznań przegrał wyraźnie z Karabachem Agdam (1:5) w meczu rewanżowym pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów i odpadł z walki o fazę grupową Champions League. "Kolejorz" zagra teraz w kwalifikacjach do Ligi Konferencji. 
Zobacz więcej na temat:  Lech Poznań Liga Mistrzów 22/23 champions league Piłka nożna SPORT liga mistrzów Liga Konferencji

Azerska potęga na drodze mistrza Polski. "Jesteśmy gotowi"

- Jest trochę niepewności i niepokoju, ale jesteśmy gotowi - powiedział podczas konferencji prasowej nowy trener mistrza Polski John van den Brom. We wtorek Lech Poznań podejmie u siebie azerski Karabach Agdam w ramach pierwszego meczu I rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów w sezonie 2022/2023. Rewanż zaplanowano tydzień później.  
Zobacz więcej na temat:  Lech Poznań Liga Mistrzów 22/23 champions league Piłka nożna SPORT liga mistrzów

Trener Karabachu Agdam: Lech Poznań robi na nas wrażenie

- Lech jest to zespół, który robi na nas wrażenie [...] Postaramy się jednak zadowolić naszych kibiców - powiedział trener Qurban Qurbanov. We wtorek Lech Poznań podejmie u siebie azerski Karabach Agdam w ramach pierwszego meczu I rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów w sezonie 2022/2023. Rewanż zaplanowano tydzień później. 
Zobacz więcej na temat:  Lech Poznań Liga Mistrzów 22/23 champions league Piłka nożna SPORT liga mistrzów