X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
choroba

"Bez nich społeczeństwo nie mogłoby normalnie funkcjonować". Alvin Gajadhur docenia przewoźników

- Jesteśmy w stałym kontakcie z przewoźnikami. Staramy się wspólnie z innymi resortami - w tym z Ministerstwem Infrastruktury - wspierać polskich przewoźników, podejmować działania, które ułatwią firmom transportowym funkcjonowanie - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus POLSKA choroba choroby zakaźne Koronawirus w Polsce granica kierowcy Alvin Gajadhur Daniel Wydrych

"Duże, małe i średnie, z dowiezieniem do domu". Hiszpanie wypożyczają psy, by obejść kwarantannę

Na hiszpańskich stronach internetowych oferujących towary z drugiej ręki, jak Wallapop, pojawiły się ogłoszenia proponujące wypożyczenie psów na godziny. Od czasu wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego Hiszpanie nie mogą wychodzić z domów poza uzasadnionymi przypadkami.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus społeczeństwo zdrowie bezpieczeństwo choroba choroby zakaźne Europa ŚWIAT

KORONAWIRUS Najgorzej jest w Europie. WHO podała najnowsze dane dot. liczby zakażonych i zgonów

- Ponad 9300 ofiar śmiertelnych i 227 tysięcy zakażonych - to najnowsze dane dotyczące pandemii koronawirusa na świecie. Po raz pierwszy od trzech miesięcy w Chinach nie zanotowano żadnego przypadku nowych zakażeń pochodzących z kraju. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega jednak, że krajom azjatyckim może grozić nawrót epidemii.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT koronawirus choroba choroby zakaźne wirus wirusy zdrowie

Wojsko pomoże w kontroli granic. Wsparcie dla policji i służb sanitarnych

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podpisał decyzję, która umożliwi Wojsku Polskiemu udzielanie policji pomocy w patrolach na przejściach granicznych oraz w kontrolowaniu przestrzegania kwarantanny. Ma to być kolejny element wsparcia w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej wojsko służby i bezpieczeństwo zdrowie choroba granica POLSKA