more_horiz
PR24 Portal
Section05

ćwiczenia

Ćwiczenia "New Wave 2023" w Polsce. Ratownicy z Europy szkolą się w walce z żywiołami

Prawie 600 ratowników bierze udział w międzynarodowych ćwiczeniach "New Wave 2023". Pod Nowym Dworem Mazowieckim ćwiczą razem z Polakami grupy ratownicze z Ukrainy, Finlandii, Austrii, Czech, Belgii i Chorwacji. Scenariusz ćwiczeń obejmuje wystąpienie zagrożeń powodziowych wzdłuż Narwi i Wisły. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA straż pożarna akcja ratunkowa powódź bezpieczeństwo ćwiczenia

Sport za kierownicą, czyli ćwiczenia w podróży

Długie godziny spędzane za kierownicą nie sprzyjają aktywności fizycznej - na jej deficyt w szczególny sposób narażeni są kierowcy zawodowi. Dziś o tym, jak radzić sobie z siedzącym trybem życia i co zrobić, aby mimo niewymagającej ruchu pracy utrzymać organizm we właściwej kondycji.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio motoryzacja ćwiczenia zdrowie bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze drogi WHO kierowca kierowcy

ALERT RCB Antyterroryści będą ćwiczyć w Warszawie. Scenariusza nie znają nawet funkcjonariusze

- Funkcjonariusze, którzy wezmą udział w ćwiczeniach "Wolf-Ram-23" nie znają scenariusza - poinformował rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka. Dodał, że ćwiczenia rozpoczną się w poniedziałek około godziny 19 na dwóch stacjach metra: Stare Bielany na pierwszej linii oraz Stadion Narodowy na drugiej nitce.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja służby i bezpieczeństwo regiony Warszawa mazowieckie terroryzm metro ćwiczenia rcb