more_horiz
PR24 Portal
Section05

Damian Sikorski

"Wydaj płytę z Będzie głośno!" - to się dzieje! Nagraj z nami cyfrowy album!

Czwórka już po raz 6. zaprasza debiutantów do wzięcia udziału w konkursie "Wydaj płytę z Będzie głośno!". Na zgłoszenia czekamy do 20 października. - Dziś dla muzyków wydanie cyfrowego albumu to number one - mówi Damian Sikorski, dziennikarz Czwórki. - Dlatego i w Czwórkowym konkursie stawiamy na album w wersji cyfrowej.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Kamil Jasieński Damian Sikorski MUZYKA

"Wydaj płytę z Będzie głośno!". Prawo autorskie - jak chroni twórców?

Czwórka już po raz 6. zaprasza debiutantów do wzięcia udziału w konkursie "Wydaj płytę z Będzie głośno!". - Twórzcie to, co Wam mówi serce, to co czujecie i jak czujecie. To jest najważniejsze - mówi Miłosz Bembinow, przewodniczący zarządu ZAiKS-u, partnera konkursu. Obok artystycznych działań, warto zadbać o prawa autorskie i swoją twórczość rejestrować.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA muzyka elektroniczna Damian Sikorski konkurs

"Pakiet startowy muzyka". O konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno!"

- "Wydaj płytę z Będzie Głośno!" to konkurs, który różni się od telewizyjnych talent show. U nas nie śpiewa się coverów, bo to, co liczy się najbardziej, to autorskie kompozycje - opowiada dziennikarz i pomysłodawca akcji Damian Sikorski. - I nie chodzi o pojedyncze utwory, tylko o materiał na płytę, którą Czwórka już po raz szósty wyda z Agencją Muzyczną Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA płyta Damian Sikorski Weronika Puszkar