more_horiz
PR24 Portal
Section05

Dariusz Urbanowicz

Czesław Michniewicz w Trójce: chcę dalej być selekcjonerem kadry

- Niedługo się rozstrzygnie ta kwestia. Gdyby patrzeć od strony technicznej, to wszystkie elementy, których ode mnie wymagano w kontrakcie, czyli awans na mistrzostwa, wyjście z grupy, utrzymanie w grupie A Ligi Narodów zostały spełnione, ale na końcu prezes Kulesza musi mieć do mnie przekonanie. Jeśli będzie chciał nadal ze mną pracować, to będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Mam nadzieję, że nadal wspólnie będziemy tworzyć tę reprezentację, bo coś się już zaczęło dobrze dziać - przyznaje Michniewicz w rozmowie z PR3.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trzecia Strona Medalu Krzysztof Łoniewski Dariusz Urbanowicz Czesław Michniewicz reprezentacja Polski Katar 2022

Katar 2022: Francja-Polska 3:1. Gol Lewandowskiego i dobre pożegnanie z mundialem

Po pierwszej połowie Biało-Czerwoni przegrywali z Francją po strzale Oliviera Giroud 0:1. Mimo bez wątpienia najlepszego meczu Polaków na mundialu Mbappe podwyższył wynik, a w doliczonym czasie gry po raz kolejny skierował piłkę do naszej siatki. Robert Lewandowski nie strzelił karnego, ale ponieważ sędzia dopatrzył się błędu i nakazał powtórzenie "jedenastki" za drugim razem pewnie skierował piłkę do siatki. Polska przegrywa 1:3, ale z podniesioną głową żegna się z mundialem.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Katar 2022 fifa reprezentacja Polski reprezentacja Francji Trójka Robert Lewandowski Dariusz Urbanowicz Krzysztof Łoniewski Mateusz Warianka

Robert Kubica podsumowuje mijający sezon. Tylko w Trójce! [POSŁUCHAJ]

– Mieliśmy zarówno składniki, jak i zespół, żeby walczyć o dużo lepsze miejsca i lokaty. W tym roku na podium staliśmy tylko raz. Co jednak istotne, miało to miejsce podczas najważniejszego wyścigu sezonu – Le Mans. Uważam, że to nawet więcej niż wygranie wyścigu mistrzostw świata – mówił w "Trzeciej stronie medalu" Robert Kubica. Jak podsumowuje mijający sezon? 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Krzysztof Łoniewski Dariusz Urbanowicz Robert Kubica

Michał Listkiewicz: sędziowanie uległo rewolucyjnej zmianie, teraz bardzo pomaga technika

– Sędziowanie na przestrzeni lat uległo rewolucyjnej zmianie. Przede wszystkim teraz bardzo pomaga technika: skorzystano z niej już na meczu otwarcia w Katarze – mówił w "Trójkowym komentarzu dnia" Michał Listkiewicz, znakomity polski sędzia międzynarodowy, który m.in. sędziował podczas mistrzostw świata w 1990 i 1994 roku, oraz wieloletni prezes PZPN.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Mundial 2022 michał listkiewicz Katar 2022 Dariusz Urbanowicz Trójka

Piotr Świerczewski: dałbym mundialową szansę Skórasiowi

Nie jest zwolennikiem dwuetapowego ogłaszania kadry na mundial, wierzy w skuteczność taktyki Czesława Michniewicza i liczy, że nasza reprezentacja na mistrzostwach świata przynajmniej wyjdzie z grupy – Piotr Świerczewski, 70-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, był gościem "Trzeciej strony medalu".
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Piłka nożna reprezentacja Polski Piotr Świerczewski Mateusz Warianka Trójka Mundial 2022

Sport i muzyka klasyczna idą ze sobą w parze. Michał Lisiewicz gościem Trójki

Michał Lisiewicz to bardzo aktywny skrzypek klasyczny. Koncertował m.in. z Krystianem Zimermanem, a obecnie jest koncertmistrzem w spektaklu "Amadeusz" w Teatrze Dramatycznym. Przy okazji jest triathlonistą i to z tych, co mogą bardzo długo, a nie tylko po sprintersku. W audycji "Login: aktywni" opowiedział o swoich pasjach i o tym, że muzykę klasyczną od sportu dzieli niewiele. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Krzysztof Łoniewski Dariusz Urbanowicz triathlon aktywność fizyczna

Bartosz Niebielski zdradza tajemnicę, jak zostać mistrzem świata MTBO

MTBO – Mountain Bike Orienteering – rowerowa jazda na orientację. Ten popularny szczególnie w Skandynawii sport, w Polsce jest stosunkowo mało znany. Mimo to odnosimy w nim sukcesy: Bartosz Niebielski został mistrzem świata w kategorii U-23! Teraz w Trójce opowiadał m.in. o co w ogóle chodzi w MTBO i jak się zainteresował tak egzotyczną dyscypliną sportu.
Zobacz więcej na temat:  Dariusz Urbanowicz Norbert Michalak rower kolarstwo górskie mistrzostwa świata Trójka