X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
demonstracje

"Możecie użyć broni". Zaskakujące oświadczenie białoruskiego ministra skierowane do strażaków

Minister do spraw sytuacji nadzwyczajnych Białorusi przypomniał miejscowym strażakom, że w razie potrzeby mogą używać broni palnej. General Wadzim Siniauski w wydanym oświadczeniu napisał, że obecnie Białoruś "znajduje się pod nieustanną, zewnętrzną presją ze strony różnych destrukcyjnych sił".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś represje demonstracje protest

"Histeria, którą ja nazywam polexitem urojonym". Czarnek o demonstracjach po orzeczeniu TK

- To, co robili wczoraj ci państwo - m.in. na pl. Zamkowym - to jest histeria, którą ja od kilku lat nazywam polexitem urojonym. Opozycja nie ma żadnego planu na przyszłość, więc straszy Polaków jakimś polexitem - którego nie ma i być nie może - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki.
Zobacz więcej na temat:  Przemysław Czarnek Ministerstwo Edukacji i Nauki Trybunał Konstytucyjny sądownictwo demonstracje opozycja Katarzyna Gójska Sygnały Dnia POLSKA

Manifestacje po wyroku TK. Atak na policjanta, dała o sobie znać również "Babcia Kasia"

- Po niedzielnych manifestacjach na Starówce, podczas przemarszu grupy osób w kierunku ul. Nowogrodzkiej, jeden policjant został uderzony kamieniem, funkcjonariusze zatrzymali jedną osobę za naruszenie nietykalności - poinformował rzecznik stołecznej policji nadkom. Sylwester Marczak. Podczas demonstracji dała o sobie znać również "Babcia Kasia", która zaatakowała jedną z kobiet.
Zobacz więcej na temat:  Trybunał Konstytucyjny Warszawa demonstracje manifestacje policja polska służby i bezpieczeństwo opozycja POLSKA

Protest medyków. We wtorek szef resortu zdrowia spotka się ze strajkującymi

We wtorek o godzinie 14.00 rozpoczną się rozmowy ministra zdrowia Adama Niedzielskiego z Ogólnopolskim Komitetem Protestacyjno-Strajkowym Pracowników Ochrony Zdrowia. Spotkanie odbędzie się w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" w Warszawie. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Warszawa mazowieckie Adam Niedzielski protest protesty w Warszawie strajki demonstracje medycyna lekarz pielęgniarka ratownik medyczny

USA: zwolennicy Trumpa protestowali przed Kapitolem. Manifestacja przebiegła spokojnie

Setki zwolenników byłego prezydenta USA Donalda Trumpa demonstrowało w Waszyngtonie w proteście przeciwko traktowaniu osób oskarżonych o udział w szturmie na Kongres, do którego doszło 6 stycznia. W stolicy USA zgromadzono znaczne siły policji, a budynek Kongresu został ogrodzony.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka Stany Zjednoczone USA Donald Trump protest manifestacje demonstracje Zamieszki w USA zamieszki Waszyngton polityka

Afgańczycy protestują przeciw nowej władzy. Prozachodni bojownicy wyparli talibów z kilku miejscowości

Przez Afganistan przechodzą kolejne protesty przeciwko władzy talibów. W jednej z prowincji na północy kraju bojownikom prozachodniego Sojuszu Północnego udało się nawet odbić z rąk talibów kilka mniejszych miejscowości. Talibowie nadal mają jednak ogromną przewagę militarną nad lokalnymi ugrupowaniami zbrojnymi.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Afganistan talibowie Bliski Wschód wojsko demonstracje