more_horiz
PR24 Portal
Section05

Depeche Mode

"Lista przebojów Trójki". Nie ma mocnych na Depeszy, czyli mistrz jest tylko jeden

I oto nadeszło kolejne, 12. już z kolei, notowanie "Listy przebojów Trójki" w którym triumfuje "Ghosts Again" grupy Depeche Mode. A poniżej trwają niewielkie ruchy w ramach tego samego, dobrze znanego zestawu: Daria ze Ślaska ("KIll Bill") z czwartego weszła na drugie, zamieniając się miejscami z Kaśką Sochacką ("Niebo było różowe"). A na trzecim jak tkwiła, tak tkwi formacja Riverside ("Friend or Foe").
Zobacz więcej na temat:  Lista Przebojów Trójki Tomasz Miara MUZYKA Depeche Mode Trójka

"Lista przebojów Trójki": bez rewolucji na podium – Depesze po raz dziesiąty!

Mimo niesamowitego debiutu Daria ze Śląska ("Kill Bill") nie zdołała zmienić porządku na podium trójkowego notowania. Dziesiąty triumf na swoje konto zapisali Depeche Mode ("Ghosts Again"), a za nimi ponownie uplasowali się Kaśka Sochacka ("Niebo było różowe") oraz Riverside ("Friends or Foe").
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tomasz Miara Lista Przebojów Trójki MUZYKA Depeche Mode Kaśka Sochacka Riverside

"Nasza autorska formuła". Marta Zalewska o widowisku muzycznym z hitami Depeche Mode

- Warszawski Targówek zrzeszył ogromną liczbę fanów zespołu Depeche Mode, ale też fanów naszego teatru, ludzi, którzy chcieli przyjść i zobaczyć, co nowego. Po raz pierwszy proponujemy widowisko muzyczne, to jest taka nasza autorska formuła, w której nienaruszone zostały teksty zespołu Depeche Mode - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Marta Zalewska, wokalistka, kierownik muzyczny Teatru Rampa.  
Zobacz więcej na temat:  Ula Kaczyńska płyta album piosenka Depeche Mode Marta Zalewska Marcin Januszkiewicz

Robert Holtzman: bycie "depeszem" to coś więcej niż bycie fanem

24 marca to dzień premiery płyty Depeche Mode "Memento Mori". Próżno szukać drugiego zespołu, który doczekałaby się tak silnej subkultury. Co to znaczyło i znaczy bycie "depeszem”. Jak to wyglądało w szarej rzeczywistości PRL? O tym opowiadają fani grupy: Robert Holtzman, muzyk i Numer Raz - raper, producent muzyczny i dziennikarz Czwórki.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Kamil Jasieński Depeche Mode muzyka rozrywkowa

"Lista przebojów Trójki". Prawie powtórka z rozrywki...

Po blisko dwóch miesiącach górskich wojaży "Lista przebojów Trójki" powróciła do studia przy ul. Myśliwieckiej. I powróciło też pytanie, czy na mazowieckich równinach Kaśce Sochackiej uda się kolejny powrót na szczyt. Okazało się jednak, że duch "Depeszy" jest silniejszy…
Zobacz więcej na temat:  Trójka Lista Przebojów Trójki MUZYKA Depeche Mode Peter Gabriel Kaśka Sochacka Riverside Weronika Borowiec Queen Tomasz Miara Bartas Szymoniak