more_horiz
PR24 Portal
Section05

deszcz

ALERT IMGW Zima w natarciu. Synoptyk IMGW: w całym kraju opady marznącego deszczu i śniegu

IMGW wydał ostrzeżenia przed marznącymi opadami deszczu oraz roztopami. - W niedzielę zachmurzenie duże. W całym kraju wystąpią opady - szczególnie w centrum i na wschodzie - będą to opady marznące. Termometry wskażą od minus 2 do plus 7 stopni Celsjusza - poinformowała Małgorzata Tomczuk, synoptyk Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radio kierowców IMGW pogoda prognoza prognoza pogody deszcz śnieg

ALERT IMGW Pogoda: w całym kraju opady śniegu. IMGW ostrzega przed marznącymi mgłami i mżawką

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla południa Polski przed: marznącymi opadami deszczu. W piątek w całym kraju spodziewane są bardzo słabe opady śniegu. Początkowo, jak powiedział synoptyk IMGW Michał Folwarski, mogą się utrzymywać marznące mgły ograniczające widzialność do ok. 300 m. Najchłodniej będzie na północnym wschodzie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prognoza prognoza pogody pogoda śnieg lód deszcz IMGW Radio kierowców

POGODA Pogoda: intensywne opady śniegu i deszczu oraz mróz. "Puchu będzie przybywać"

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed: intensywnymi opadami śniegu i deszczu, mrozem oraz marznącymi opadami deszczu. - W sobotę w całym kraju zachmurzenie duże, z silnymi opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. Na południu może spaść do 25 cm śniegu. Termometry wskażą od -4 do 4 stopni Celsjusza - poinformowała Ewa Łapińska, synoptyk Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW pogoda prognoza pogody prognoza śnieg deszcz mróz Radio kierowców

ALERT IMGW Uwaga! Marznące opady deszczu, oblodzenie, mróz. IMGW ostrzega

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed: marznącymi opadami deszczu, oblodzeniem, mrozem oraz intensywnymi opadami śniegu. Jak przewiduje rzecznik IMGW Grzegorz Walijewski, "zima w pierwszej części grudnia będzie przez duże Z. Temperatury spadną do -15 st. C. Sypnie śniegiem".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW Grzegorz Walijewski pogoda prognoza pogody prognoza śnieg lód deszcz