X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
długi weekend

Długi weekend na drogach. Policja apeluje do kierowców o szczególną ostrożność

- Największy ruch na drogach związany z majówkowymi wyjazdami Polaków odnotowano w czwartek i piątek, w godzinach popołudniowych. W sobotę ruch jest umiarkowany, ale z uwagi na zmieniające się warunki pogodowe, apelujemy o wzmożoną ostrożność - przekazał PAP kom. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo policja długi weekend kierowcy

Majówka za granicą. MSZ apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w Chorwacji

MSZ apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności przez Polaków udających się na majówkę do Chorwacji. Polska ambasada w Zagrzebiu informuje, że ten kraj jest w kulminacyjnej fazie trzeciej fali pandemii, która kilka tygodni temu przetoczyła się m.in. przez Polskę, Czechy i Słowację.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo turystyka Chorwacja MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych wakacje urlop długi weekend Maj pandemia koronawirus

Czerwcowy długi weekend: hotele i pensjonaty wracają do gry. Jest taniej niż przed rokiem

Eksperci oceniają, że mimo ograniczeń związanych z koronawirusem, tegoroczny, przypadający od 11 do 14 czerwca długi weekend nie będzie stracony dla hoteli i pensjonatów. Według danych HRE Inwestments rośnie zainteresowanie ich ofertą. W tej chwili wolna jest w ich obiektach tylko jedna czwarta miejsc. Za nocleg zapłacimy mniej niż przed rokiem.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA turystyka koronawirus podróże hotel długi weekend POLSKA