X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
dolnośląskie

Śmierć trzech osób w trakcie interwencji policji na Dolnym Śląsku. Wyjaśnienia MSWiA odrzucone przez sejmową komisję

Sejmowa komisja administracji i spraw wewnętrznych uznał, że informacje przedstawione przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracja nt. działań podjętych przez policję w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci trzech osób na Dolnym Śląsku w trakcie interwencji są niewystarczające.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja polska regiony dolnośląskie Lublin Wrocław MSWiA Sejm

"Żaden człowiek nie jest nielegalny". Aktywiści zakłócili wystąpienie premiera we Wrocławiu

Wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego na Uniwersytecie Wrocławskim zostało zakłócone przez grupę aktywistów manifestujących w obronie osób przekraczających granicę polsko-białoruską. Przed budynkiem demonstrujący krzyczeli m.in "macie krew na rękach" oraz "żaden człowiek nie jest nielegalny".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka granica Białoruś migracja premier Mateusz Morawiecki regiony dolnośląskie Wrocław

Jakóbik: presja ws. kopalni Turów rośnie, warto porozumieć się z Czechami

- Czesi mieli pewien haczyk, na który nas złapali: Polacy zmienili koncesję wydobywczą w sposób niezgodny z prawem UE, Czesi się tego uczepili i mogą nas teraz ciągać po sądach. Gdyby nie to, sytuacja KWB Turów nie różniłaby się od sytuacji innych odkrywek w regionie, których jest pełno po stronie niemieckiej czy czeskiej - powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny portalu BiznesAlert.pl.
Zobacz więcej na temat:  Wojciech Jakóbik Antoni Opaliński górnictwo energetyka regiony dolnośląskie POLSKA

Marszałek Sejmu na XXI Dolnośląskim Święcie Miodu i Wina. "Polski parlament włącza się w akcję ochrony pszczół"

- Polski Sejm jest drugim na świecie parlamentem, który posiada własną pasiekę - powiedziała w Przemkowie na Dolnym Śląsku marszałek Sejmu Elżbieta Witek. - To jest najlepszy dowód na to, że włączamy się w akcję ochrony pszczół, bo pszczoły są bardzo potrzebne - dodała.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pszczoły Sejm Elżbieta Witek regiony dolnośląskie miód

Prokuratura złożyła wniosek o przedłużenie aresztu dla Michała S. Jest podejrzany o dokonywanie oszustw ws. spadków

Prokuratura Regionalna we Wrocławiu złożyła wniosek o przedłużenie aresztu dla Michała S., jednego z podejrzanych w nowym wątku śledztwa dot. nieprawidłowości w reprywatyzacji warszawskich nieruchomości. S. został zatrzymany w czerwcu tego roku wraz z czterema innym osobami podejrzanymi o dokonywanie oszustw przed sądami spadkowymi.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo regiony Wrocław dolnośląskie zatrzymanie policja policja polska reprywatyzacja spadek

"Wprowadzano opinię publiczną w błąd". Policja publikuje nagranie z interwencji we Wrocławiu

Policja odpiera zarzuty dotyczące sierpniowej interwencji we Wrocławiu, po której zmarł 29-letni mężczyzna. Rodzina zmarłego oraz jej pełnomocnik oskarżyli funkcjonariuszy o znęcanie się nad mężczyzną. W piątek podczas konferencji prasowej policja upubliczniła nagranie z interwencji. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja służby i bezpieczeństwo regiony Wrocław dolnośląskie