more_horiz
PR24 Portal
Section05

dolnośląskie

"Szkoła średnia to wyjątkowy czas w życiu człowieka". Życzenia marszałek Sejmu na początek roku szkolnego

- Życzę wam, byście na co dzień żyli w życiu realnym, a nie wirtualnym, abyście zaznajomili się ze sobą, byście znaleźli tutaj przyjaciół - mówiła do uczniów I LO w Jaworze w Dolnośląskiem marszałek Sejmu Elżbieta Witek. - W życiu przychodzą czasem trudne momenty i najgorzej, gdy młody człowiek zostaje z trudnymi sprawami sam, a czasami wystarczy, kiedy obok nas jest jedna osoba - dodała.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony dolnośląskie szkoła edukacja Elżbieta Witek

Łucznictwo, podchody i średniowieczne tańce, czyli uroki wakacyjnych obozów historycznych

Strzelanie z łuku, szermierka, podchody, nauka szyfrów, kamuflażu i średniowiecznych tańców – to wszystko znaleźć można w programie wakacyjnych obozów historycznych w dolnośląskim Zagrodnie. Młodzież ma tam szansę nie tylko zdobyć nowe umiejętności, ale też na kilkanaście dni oderwać się od smartfonów i cywilizacji.
Zobacz więcej na temat:  wakacje Trójka Radosław Nałęcz Andrzej Andrzejewski dolnośląskie

Adam Bielan na wiecu w Bogatyni: to będą wybory między silną Polską a silną pozycją Brukseli i Berlina

- Polacy dokonają wyboru, czy nadal Polską będzie rządzić nasza zgrana formacja, czy zlepek ugrupowań, dla których najważniejszy jest poklask innych stolic. To wybór między silną Polską w Europie a silną pozycją Brukseli i Berlina w Warszawie - powiedział w sobotę w Bogatyni lider Republikanów, Adam Bielan.
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan Republikanie POLSKA bogatynia dolnośląskie

Marszałek Witek w Bogatyni: obronimy Turów i naszą suwerenność

- Dla naszej formacji, formacji patriotycznej, kwestie bezpieczeństwa, szeroko rozumianego, także energetycznego, są zasadnicze. Temu poświęcamy naszą energię  - powiedziała podczas wiecu Zjednoczonej Prawicy marszałek Sejmu Elżbieta Witek. - Obronimy Turów, obronimy suwerenność - podkreśliła.
Zobacz więcej na temat:  Elżbieta Witek PiS regiony dolnośląskie polityka POLSKA Prawo i Sprawiedliwość bogatynia Turów