more_horiz
PR24 Portal
Section05
elektronika

"Elektronika - by żyło się łatwiej". W poszukiwaniu młodych talentów

- Od samego początku konkurs "Elektronika - by żyło się łatwiej" miał być miejscem, gdzie uczniowie szkół średnich mogą zaprezentować swoje umiejętności w konstruowaniu różnych innowacyjnych urządzeń. Przy okazji chcieliśmy zachęcić najlepszych uczniów do studiowania elektroniki na Politechnice Śląskiej - mówił w radiowej Jedynce prof. Dariusz Kania, dziekan Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki PŚ.
Zobacz więcej na temat:  elektronika NAUKA Krzysztof Michalski konkurs

"Trójka budzi", tańcząc. Mo'Horizons, Sophie Szklarska i Anushka

– Nikt nie zabronił tańczyć o tej porze! – oznajmił na samym początku audycji Michał "Grabek" Grabkowski, po czym zaprezentował nam mieszankę brzmień spod znaku jazzu, ambitnego popu, soulu i muzyki elektronicznej. Na liście zaprezentowanych wykonawców znaleźli się m.in. Mo'Horizons, Sophie Szklarska i Anushka.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp Trójka Michał Grabkowski Jazz Pop elektronika Fisz Emade Tworzywo

Tańsze w produkcji baterie magnezowe zastąpią baterie litowo

Muzyka, nawigacja, informacje o korkach i utrudnieniach na drogach – wszystko to umila i ułatwia podróżowanie. Aby móc korzystać z tych funkcji, potrzebujemy jednak odpowiedniego sprzętu. Zapewnia nam to jedno, mieszczące się w kieszeni urządzenie.
Zobacz więcej na temat:  samochody technologie technologia ŚWIAT kierowcy motoryzacja Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca elektronika smartfon smartfony
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem