more_horiz
PR24 Portal
Section05

Filip Lato

"Lato z Radiem" 2023. Sprawdź pełną listę koncertów

O tym, że "Lato z Radiem" 2023 powróci do plenerowych koncertów, jeszcze przed oficjalnym startem audycji informował Marcin Kusy. - To wreszcie koncerty w pełnej krasie, a zatem z udziałem publiczności. Odwiedzimy 10 miast - zapowiedział dyrektor Programu 1 Polskiego Radia. Prezentujemy pełną listę wydarzeń. 
Zobacz więcej na temat:  koncerty Lato z Radiem 2023 Maryla Rodowicz Ania Rusowicz Kuba Szmajkowski kminek Centrum Uśmiechu LemON Pudelsi Ania Dąbrowska Varius Manx Karolina Lizer Red Lips Piotr Cugowski Filip Lato De Mono Golec uOrkiestra Krzysztof Iwaneczko

Filip Lato przed koncertem w Tymbarku. "Zagramy piosenki dobrze znane słuchaczom Jedynki"

Jedną z gwiazd niedzielnego koncertu "Lata z Radiem" w Tymbarku jest Filip Lato, który odwiedził plenerowe studio radiowej Jedynki przed wieczornym koncertem - Zagramy na pewno te piosenki, które słuchacze mieli okazję poznać z radia, zagramy również covery w naszych autorskich aranżacjach - powiedział Filip Lato w "Muzycznej Jedynce". Koncert będzie transmitowany na antenie Programu 1 Polskiego Radia od godz. 20.45. 
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Anna Will Filip Lato muzyka rozrywkowa Polskie Radio koncerty

"Scena Szpilmana - Jedynka Live": koncert Filipa Lato [ZOBACZ WIDEO]

Filip Lato zdobył nagrodę Programu 1 Polskiego Radia podczas 59. KFPP w Opolu w kategorii "Premiery". Był nią występ w Studiu Koncertowym im. W. Szpilmana, który miał miejsce 19 maja. W trakcie występu artysta wraz z zespołem zaprezentował swoje największe przeboje, jak również niezwykłe covery i nieopublikowane dotąd utwory jego autorstwa.
Zobacz więcej na temat:  koncerty w Polskim Radiu koncert koncerty Filip Lato Opole 2022

"Traktujemy ten koncert zupełnie wyjątkowo". Filip Lato zaprasza do Studia im. W. Szpilmana

Filip Lato z piosenką "Lepiej mieć" zdobył nagrodę Programu 1 Polskiego Radia podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii "Premiery". Nagrodą jest występ w Studiu Koncertowym im. W. Szpilmana. Jak zapowiada artysta, podczas wydarzenia usłyszymy znane i nowe single, jak również niezwykłe covery. - Myślę, że to będzie coś ciekawego nawet dla fanów i fanek, którzy jeżdżą za nami po Polsce - zapowiada Filip Lato.
Zobacz więcej na temat:  piosenka płyta Marcin Kusy Filip Lato muzyka rozrywkowa

59. KFPP w Opolu. Filip Lato z nagrodą Programu 1 Polskiego Radia

Filip Lato z piosenką "Lepiej mieć" zdobył nagrodę Programu 1 Polskiego Radia podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii "Premiery". Statuetkę wręczył zwycięzcy Marcin Kusy - dyrektor Programu 1 Polskiego Radia. Nagrodą jest występ w Studiu Koncertowym im. W. Szpilmana oraz transmisja koncertu na antenie Programu 1.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Opole 2022 TVP Opole Marcin Kusy Filip Lato

59. KFPP w Opolu. Filip Lato z utworem "Lepiej mieć" w konkursie "Premiery"

- Jest to piosenka, która powstała w czasie pandemii i opowiada o tym, jak ten czas i relacje międzyludzkie się zmieniły oraz o tym, jak przystosować się do nowych warunków. Jest ona wciąż aktualna, bo świat nas zaskakuje - mówi na antenie Programu 1 Polskiego Radia Filip Lato, który na Festiwalu w Opolu wystąpi z utworem pt. "Lepiej mieć". 
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Marcin Kusy piosenka album Opole 2022 Filip Lato