X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
firma

Ulgi podatkowe pozwalają firmom przetrwać trudny czas. MF: przybywa nowych wniosków

- Złożono już 56 tysięcy wniosków o przyznanie różnego rodzaju ulg ze względu na pandemię koronawirusa, z czego zdecydowaną większość stanowią wnioski przedsiębiorców - poinformowali przedstawiciele Departamentu Poboru Podatków Ministerstwa Finansów w trakcie webinaru z cyklu "Tarcza antykryzysowa dla biznesu".
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa firma Koronawirus w Polsce koronawirus biznes Ministerstwo Finansów

"Szybka Ścieżka" NCBR bije rekordy popularności. Wiele pomysłów zgłaszają firmy sektora MŚP

Na drugi konkurs "Szybka Ścieżka" bez ograniczeń tematycznychw wpłynęło 816 wniosków o dofinansowanie w łącznej wysokości ponad 6,1 mld zł. Choć jeszcze nie wszystkie zostały ocenione, to już teraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje, ze padł rekordowy wynik. Dofinansowania w łącznej wysokości ponad 1,8 mld zł przyznano 219 podmiotom.
Zobacz więcej na temat:  NCBR dofinansowanie firma konkurs biznes pandemia badania

Sejm: bliski finał prac nad tarczą antykryzysową 4.0. Komisja finansów rozpatrzy poprawki

W związku ze złożeniem podczas drugiego czytania kolejnych poprawek do projektu tarczy 4.0, Sejm zdecydował o ponownym przesłaniu go do sejmowej Komisji Finansów Publicznych. Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz podkreślała, że dzięki szybkiemu działaniu 1,5 mln firm otrzymało pomoc od rządu.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Sejm koronawirus firma przedsiębiorca biznes pandemia

"Dzięki rządowym środkom firmy mogą przetrwać". Sytuacja przedsiębiorców w Polsce

– Rządowa pomoc to utrzymanie bieżącej płynności, czyli podstawowe zobowiązania wobec dostawców i pracowników. Patrząc na statystyki, dzięki tym środkom firmy mogą przetrwać. Pomogły one w wykluczeniu bankructw i zatorów płatniczych – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Janusz Władyczak, prezes Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych.
Zobacz więcej na temat:  Trójka POLSKA tarcza antykryzysowa GOSPODARKA przedsiębiorca przedsiębiorstwo firmy firma

Tarcza antykryzysowa 4.0 w Sejmie. Jadwiga Emilewicz: to przepisy prozatrudnieniowe

Projekt tarczy antykryzysowej 4.0, którym zajmował się dziś Sejm, zakłada między innymi uruchomienie ponad 560 milionów złotych dopłat do odsetek kredytów dla firm, które wpadły w kłopoty przez epidemię. Zakłada też ułatwienia w realizacji zamówień publicznych, ochronę przed przejęciem spółek przez podmioty spoza UE, ułatwienie dostępu do wakacji kredytowych i pakiet osłonowy dla samorządów.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Sejm Emilewicz Ministerstwo Rozwoju firma GOSPODARKA POLSKA

Pomoc dla dużych firm. Opieszałość KE może mieć poważne konsekwencje

Komisja Europejska od połowy kwietnia wstrzymywała się z notyfikacją pomocy z Polskiego Funduszu Rozwoju dla dużych firm. Dopiero wczoraj zatwierdziła jedną z trzech form wsparcia dla naszego biznesu. Dla części dużych firm taka pomoc może być spóźniona - mówili w audycji "Rządy Pieniądza" Arkadiusz Pączka z Pracodawców RP oraz dr Marian Szołucha z Instytutu Prawa Gospodarczego.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Koronawirus w Polsce firma Komisja Europejska pracodawcy pracownik GOSPODARKA

600 mln zł dla firm na szerokopasmowy internet. Wiemy, kto może ubiegać się o pożyczkę

Firmy telekomunikacyjne z sektora MŚP, które wzięły lub do końca roku wezmą "pożyczkę szerokopasmową" na internetowe inwestycje dostaną korzystniejsze warunki jej spłaty. Ułatwienia obejmą przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii koronawirusa. To kolejny element Funduszowego Pakietu Antywirusowego.
Zobacz więcej na temat:  internet fundusze unijne firma Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej GOSPODARKA