X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
firma

Prezes Kongresu 590: chcemy zainteresować przedsiębiorców Chinami, Indiami i Afryką

- Tematem przewodnim tego spotkania będą polscy przedsiębiorcy na tzw. rynkach wschodzących. Chcemy zainteresować nimi potencjalnych eksporterów, jak również firmy które szukają swoich nowych nisz - powiedział o nowej inicjatywie Kongresu 590 jego prezes Remigiusz Kopoczek.
Zobacz więcej na temat:  Kongres 590 forum dyplomacja gospodarka polska gospodarka chin Indie GOSPODARKA praca firma Polskie Radio 24 POLSKA

Tarcza finansowa. Przedsiębiorca może się odwołać, jeśli uzna, że wsparcie jest za niskie

Do tej pory pozytywnie rozpatrzono 470 odwołań elektronicznych i zamknęliśmy blisko 400 tzw. postępowań wyjaśniających ws. Tarczy PFR 2.0 - poinformował wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartosz Marczuk. Dodał, że nie zapadły żadne decyzje o przedłużeniu wsparcia dla firm z Tarczy PFR 2.0.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa GOSPODARKA firma Koronawirus w Polsce koronawirus pandemia

Przemysł stoczniowy. Rośnie liczba prywatnych podmiotów w sektorze

Przemysł stoczniowy wykazuje się dużą odpornością na sytuację gospodarczą na świecie. Chwilowe osłabienie popytu w drugim kwartale 2020 roku nie spowodowało zbytnich zawirowań na rynku. Do grona przedsiębiorców zajmujących się działalnością stoczniową ciągle dołączają nowe firmy, a liczba zatrudnionych zwiększała się na przestrzeni ostatnich lat. 
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA firma pandemia biznes statek Morze Bałtyckie

Praca zespołów wirtualnych. Warto wiedzieć

Praca w wirtualnej rzeczywistości ma sporo zalet, ale wiąże się również z wyzwaniami. Podczas gdy praca zdalna nie jest nowością, większość pracowników nigdy nie doświadczyła, z czym tak naprawdę się wiąże. Z tego powodu, konieczne jest posiadanie umiejętności menedżerskich do zarządzania zespołami w wirtualnej rzeczywistości i znajomość metod wspierających funkcjonowanie takich zespołów. Proponujemy kilka metod.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA firma pandemia biznes