X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
fotografia

Adam Bujak – fotograf Jana Pawła II

Adam Bujak przez ponad 40 lat uwieczniał na zdjęciach życie Karola Wojtyły - najpierw jako biskupa, arcybiskupa, kardynała, a potem jako papieża Jana Pawła II. Artysta obchodzi 55-lecie pracy twórczej. Niedawno ukazał się retrospektywny album prezentujący przegląd prac Adama Bujaka pt. "Życie malowane światłem". Z fotografikiem rozmawiała w audycji "Pora na kulturę" Magdalena Piejko.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 fotografia Jan Paweł II Watykan

Jacek Maria Stokłosa: cała ludzkość robi dziś zdjęcia

- Wszyscy dziś fotografują. Czegoś takiego nigdy dotąd nie było i jako profesjonaly fotograf powinienem zabrać głos w ten sprawie. Dlatego zrobiłem wystawę zatutułowaną "Faceook. Jacek Maria Stokłosa. Kraków". Także dlatego, że od kilku lat dokumentuję to, co się dzieje wokół mnie i zamieszczam zdjęcia na portalu społecznościowym – mówił w Dwójce ceniony artysta fotografik.
Zobacz więcej na temat:  fotografia KULTURA Bartosz Panek

18. Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi

Tegoroczny festiwal  jest zaproszeniem do spojrzenia na uniwersalny aspekt egzystencji przez pryzmat kultury europejskiej, oczami artystów, którzy posługują się nie tylko fotografia, ale łączą ze sobą także inne dziedziny sztuki oraz odwołują się do antropologii, psychologii i nauk ścisłych. O wydarzeniu mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Candrowicz - pomysłodawca i dyrektor festiwalu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 KULTURA fotografia