more_horiz
PR24 Portal
Section05

Frank Sinatra

Wydał ponad 70 albumów i zdobył 19 nagród Grammy. Tony Bennett nie żyje

Sprzedał kilkadziesiąt milionów płyt, zgarnął pokaźną kolekcję muzycznych nagród, przyjaźnił się z Frankiem Sinatrą i nagrywał w duecie z Lady Gagą. Zmarł amerykański wokalista jazzowy Tony Bennett. Miał 96 lat. Artysta odszedł w swoim rodzinnym Nowym Jorku. Nie podano przyczyny zgonu. W 2016 roku zdiagnozowano u niego chorobę Alzheimera.
Zobacz więcej na temat:  Tony Bennett MUZYKA W POLSKIM RADIU Frank Sinatra

PR24 "Nie jest krystaliczny, a ludzki". Krzysztof Godlewski o Franku Sinatrze

- Frank Sinatra jest bardzo fajnym odnośnikiem dla każdego widza dlatego, że nikt nie powątpiewa w jego wyjątkowość i w to, że był wybitnym artystą, którego bardzo ciężko odtwarzać. Jest o tyle wyjątkową osobą, że nie jest krystaliczny, a ludzki - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 aktor Krzysztof Godlewski. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Godlewski TEATR MUZYKA Frank Sinatra Polskie Radio 24 big band Uniwersytet Warszawski aktorstwo aktor reżyser spektakl KULTURA Maja Kluczyńska

Gigantyczny krok dla ludzkości czy wielka mistyfikacja? Misja Apollo w piosenkach

Wiele popularnych piosenek nawiązuje tematyką do pierwszego lądowania człowieka na Księżycu, które odbyło się 20 lipca 1969 roku. Są też utwory odnoszące się do teorii o tym, że żadnego lądowania nigdy nie było, a cała misja Apollo została sfingowana przez Amerykanów w celach propagandowych.
Zobacz więcej na temat:  księżyc apollo 11 MUZYKA muzyka hp W POLSKIM RADIU Frank Sinatra David Bowie elton john the police