X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
fundusze europejskie

Miliony euro z funduszy norweskich na geotermię i małe elektrownie wodne. Sprawdź, czy możesz się o nie ubiegać

Dwa polskie ministerstwa podpisały z Norwegią porozumienie na przekazanie Polsce funduszy na rozwoj Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) takich jak: geotermia, elektrownie wodne, biomasa. Beneficjentami programu będą samorządy, gospodarstwa domowe, szkoły oraz miasta.  
Zobacz więcej na temat:  fundusze europejskie OZE Norwegia ministerstwo klimatu Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

UE w latach 2014 - 2020 przekazała Polsce 450 mld złotych

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej podsumowało rok 2019 pod względem wydawania pieniędzy z funduszy europejskich. Obecnie trwają negocjacje dotyczące nowej perspektywy finansowej na lata 2021-2027. O szczegółach można się dowiedzieć z czwartkowej relacji  w radiowej Jedynce przygotowanej przez Tomasza Matusiaka.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska inwestycje fundusze europejskie fundusze unijne Tomasz Matusiak

Radny PiS: Trzaskowski prowadzi własną politykę zagraniczną

Prezydent Warszawy podpisał - wraz z burmistrzami stolic krajów wyszehradzkich - wspólną deklarację, z której wynika między innymi chęć dysponowania funduszami europejskimi z pominięciem rządu. - Ta inicjatywa nosi znamiona prowadzenia niezależnej od rządu polityki zagranicznej - mówił w Polskim Radiu 24 Dariusz Figura, radny Prawa i Sprawiedliwości, wiceprzewodniczący Rady Warszawy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Ryszard Gromadzki PiS Rafał Trzaskowski Warszawa fundusze europejskie fundusze unijne regiony mazowieckie

"Rządy Pieniądza": eksperci przewidują długą walkę o unijne fundusze

Podczas unijnego szczytu w Brukseli toczą się rozmowy na temat wieloletnich ram, finansowych na lata 2021-2027. Z punktu widzenia Polski ważne jest, że planuje się zmniejszenie funduszy na politykę spójności i politykę rolną. W drugim przypadku mamy nadzieję na wyrównanie dopłat bezpośrednich, ale środki na politykę spójności są zagrożone. O tym, a także o skutkach porozumienia ws. brexitu, rozmawiali goście audycji "Rządy Pieniądza": ekonomista Marek Zuber i Piotr Soroczyński, główny ekonomista Krajowej izby Gospodarczej.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska fundusze unijne fundusze europejskie