X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
fundusze inwestycyjne

EFI: 15 mln euro na polski fundusz inwestujący w innowacje

Europejski Fundusz Inwestycyjny zainwestuje w Polsce 15 milionów euro. W Warszawie podpisano pierwszą transakcję dla polskiego funduszu podwyższonego ryzyka - Innovation Nest. Pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie najbardziej innowacyjnych małych i średnich firm - poinformował Arkadiusz Lewicki, dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE.
Zobacz więcej na temat:  innowacje inwestycje innowacyjność fundusze inwestycyjne

Start-upy: doczekamy się w końcu polskiego jednorożca?

Choć start-upy w Polsce mogą liczyć na coraz większe wsparcie państwa, to nadal czekamy jeszcze na powstanie u nas jednorożca, czyli młodej, innowacyjnej firmy, której wartość przekroczyłaby 1 mld dolarów. Takie inicjatywy jak Witelo dają jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości, któremuś z polskim start-upów uda się być może powtórzyć sukces Skype’a.
Zobacz więcej na temat:  start-up startup PZU firma firmy fundusze inwestycyjne Błażej Prośniewski Dariusz Kwiatkowski

Brexit bije w brytyjskie fundusze nieruchomości

Standard Life Investments UK Real Estate Fund, jeden z największych brytyjskich funduszy inwestujących w nieruchomości, zawiesił w poniedziałek na co najmniej 28 dni możliwość umorzenia jednostek uczestnictwa. Dzisiaj podobną decyzję podjął drugi brytyjski fundusz nieruchomości: zarządzany przez Aviva Investments i wyceniany na 1,8 mld funtów UK Property Trust.
Zobacz więcej na temat:  Brexit fundusze inwestycyjne GOSPODARKA gospodarka wielkiej brytanii Wielka Brytania