X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
gaming

Moderzy zmieniają Resident Evil 2. Nemesis już powstaje?

Jedną z największych zalet gier wydawanych na komputery osobiste jest możliwość ich modyfikacji. Często twórcy oddają w nasze ręce specjalne narzędzia umożliwiające łatwe wprowadzanie zmian. Nie jest to jednak reguła i tytuły pozbawione moderskiego oprogramowania zewnętrznego muszą liczyć na utalentowanych informatyków, którzy ingerując w pliki gry na własną rękę, dostarczają nam mniej lub bardziej pokaźne zmiany.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka gaming gry wideo Łukasz JeffreJ Chmiel

Zmniejszasz detale? Szykuj się na bana!

Ustawienia graficzne. Jedna z tych opcji, która zawsze charakteryzowała komputery osobiste i wyznaczała granicę wizualną między rynkiem PC’towym a konsolami. Dziś różnice nie są tak wielkie jak kiedyś, ale to wciąż posiadacze blaszaków mogą szperać w ustawieniach graficznych, nie tylko w samej grze, lecz także w plikach zewnętrznych poza nią. Ten zabieg nie spodobał się Electronic Arts, twórcom piątej części Battlefielda i postanowili "nagrodzić" użytkownika banem.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka gaming hobby zabawa gry gry wideo Łukasz JeffreJ Chmiel

"Resident Evil 2 Remake" - nadciąga hit!

Kiedy w sieci pojawiła się wersja demonstracyjna Resident Evil 2 Remake, jako wielki fan serii nie mogłem odmówić sobie sprawdzenia najnowszej produkcji Capcomu. Po doskonałym remake’u pierwszej części fani liczyli na przynajmniej równie dobrą kontynuację kultowej gry z 1998r. Twórcy przeszli samych siebie. Resident Evil 2 Remake jest dokładnie tym, na co wszyscy czekali.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka gaming gry komputerowe gry wideo

PUBG - wzrost popularności ze skandalem w tle

Wydaje się, że Playerunknown’s Battlegrounds najlepszy czas ma już za sobą. Na tle miażdżącej przewagi konkurencji w postaci Fortnite’a od Epic Games, zwolennicy bardziej realistycznej rozgrywki w produkcji PUBG Corporation powoli zaczęli porzucać tytuł. Na pewno nie pomogła też premiera Ring of Elysium na serwerach europejskich oraz fala banów dla oszustów, którymi okazali się także profesjonalni gracze.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Łukasz JeffreJ Chmiel gaming gry komputerowe gry wideo hobby zabawa