X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
gaz ziemny

Libicki: gdybyśmy mieli kontrakt wynegocjowany przez Tuska i Pawlaka, nie byłoby tak wysokich cen gazu

- Gdybyśmy dziś mieli wynegocjowany kontrakt przez Waldemara Pawlaka i rząd Donalda Tuska, to polscy przedsiębiorcy obecnie nie mieliby tak wysokich rachunków za gaz. Przypominam, że w latach 2012-2013 rachunki za gaz spadły nam wszystkim o 10 procent - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Filip Libicki, senator Polskiego Stronnictwa Ludowego. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 PSL Jan Filip Libicki Waldemar Pawlak gaz ziemny energetyka Donald Tusk

"Kreują go wpływowe grupy, najlepiej zarabiające". Karnowski o negatywnym obrazie medialnym Polskiego Ładu

- Grupy, które tracą na Polskim Ładzie są zdecydowanie mniejszościowe, bo to jest tylko kilka proc. Polaków. Jednak są one bardzo wpływowe, także w mediach, co wpływa na obraz Polskiego Ładu w przestrzeni medialnej - mówił w Polskim Radiu 24 Michał Karnowski (tygodnik "Sieci", portal wPolityce.pl).    
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA pandemia społeczeństwo inflacja polityka GOSPODARKA ekonomia PiS gaz ziemny energia Polski Ład

Wiceminister aktywów państwowych: mamy do czynienia z gazowym uderzeniem Rosji, by dopuścić do ruchu NS2

Nasze magazyny gazu są zapełnione w 83-proc., a np. w Niemczech w 50-proc. - poinformował w Sejmie w czwartek wiceminister aktywów państwowych Maciej Małecki, podkreślając, że wzrost cen gazu to wynik działań Rosji, która dąży m.in. do zawarcia korzystnych kontraktów.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA gaz ziemny Gazprom PGNiG gazociąg północny Rosja Nord Stream 2 Unia Europejska

Rządowa ustawa o ochronie odbiorców gazu. Zobacz, kto i na jakich zasadach skorzysta z nowych rozwiązań

Projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych wyklucza możliwość podwyższenia cen i stawek taryfowych gazu w 2022 r. Przewiduje, że ceny paliw gazowych zostaną zamrożone na poziomie cen zawartych w taryfie tzw. sprzedawcy z urzędu, ustalonej na okres 1 stycznia - 31 grudnia 2022 r.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA gaz ziemny ceny Koronawirus w Polsce koronawirus Rząd RP finanse osobiste

Rząd przyjął ustawę, która ma obniżyć rachunki za gaz instytucjom publicznym oraz odbiorcom indywidualnym

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu, przedłożony przez ministra aktywów państwowych. Nowe rozwiązania obejmą instytucje publiczne, które będą płacić za gaz według stawek, które płacą klienci indywidualni.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA ceny paliw ceny żywności koronawirus Koronawirus w Polsce gaz ziemny energia elektryczna

tarcza antyinflacyjna "Polskiemu rządowi nie można zarzucić bierności". Prof. Ryba ocenia Tarczę Antyinflacyjną 2.0

"Nie słychać w kontekście europejskim, żeby wiele rządów szło taką ścieżką radykalnej obniżki podatków" - tak o Tarczy Antyinflacyjnej 2.0 mówił w Polskim Radiu 24 prof. Mieczysław Ryba, historyk z KUL.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antyinflacyjna ceny paliw inflacja gaz ziemny rodzina prąd zmiany w VAT Mateusz Morawiecki POLSKA Polskie Radio 24 prof. Mieczysław Ryba polityka