X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
giełda papierów wartościowych

Kulisy papieskich podróży. M. Wolińska-Riedi gościem Trójki

– Opowiadam o moich podróżach z papieżem, o tym, jak papieże przygotowują się do podróży i jak to wszystko wygląda od kuchni. Biorę czytelnika za rękę i prowadzę go tak, jak robiłam to w dwóch poprzednich książkach – mówiła w Trójce Magdalena Wolińska-Riedi, żyjąca w Watykanie dziennikarka i autorka książki "Z Watykanu w świat. Tajemnice papieskich podróży".
Zobacz więcej na temat:  Trójka Anna Popek Giełda giełda papierów wartościowych Trójmorze Watykan STYL ŻYCIA

"Podtrzymać pozytywne dla inwestorów trendy". Debata o rynku kapitałowym podczas EKG w Katowicach

Na warszawskiej giełdzie nastąpiła korzystna zmiana w strukturze reprezentowanych sektorów gospodarki. Żeby podtrzymać pozytywne dla inwestorów trendy, trzeba obecnie postawić na bezpieczne i pasywne formy inwestowania, położyć akcent na działania proekologiczne notowanych spółek oraz uprościć regulacje - uznali uczestnicy debaty o rynku kapitałowym podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
Zobacz więcej na temat:  gpw GOSPODARKA Europejski Kongres Gospodarczy Giełda giełda papierów wartościowych

"Policz i nie przelicz się!". UOKiK radzi jak inwestować mądrze

"Policz i nie przelicz się!" to nowa kampania zorganizowana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Inicjatywa ma na celu przestrzec przed konsekwencjami związanymi z podejmowaniem nieprzemyślanych inwestycji finansowych. Zwraca również uwagę na ryzyko utraty oszczędności. W ramach kampanii można zapoznać się z poradami ekspertów, którzy zwracają uwagę na rozsądne podejmowanie decyzji i nieuleganie emocjom związanym z licznymi okazjami. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka STYL ŻYCIA inwestycje giełda papierów wartościowych Piotr Łodej Stanisław Perzyna UOKiK

Rekordy indeksów na GPW. Świetne nastroje inwestorów

Indeks WIG, po wzroście o 0,1 proc. do 70.995,66 pkt., zakończył środową sesję GPW na najwyższym poziomie w historii. WIG20 zyskał na zamknięciu 0,13 proc. i wyniósł 2.371,16 pkt., notując najwyższą wartość od ponad 2 lat. Dla obydwu indeksów była to czwarta z rzędu wzrostowa sesja. 14-letnie maksimum zanotowały mWIG40 i sWIG80, po wzroście odpowiednio - o 0,01 proc. i 0,6 proc.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA waluty fed ŚWIAT giełda papierów wartościowych

Rośnie liczba debiutów giełdowych. Areną jednego z największych na świecie był warszawski parkiet

W ciągu sześciu miesięcy 2021 r. na rynkach giełdowych na świecie zadebiutowało 1070 firm, a wartość debiutów wyniosła 222 mld dolarów. To oznacza wzrost odpowiednio o 150 proc. i 215 proc. rok do roku - wynika z raportu firmy EY. W pierwszym półroczu na giełdzie w Warszawie zadebiutowało 5 spółek o wartości 1 421,6 mln dolarów.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA giełda papierów wartościowych debiuty giełdowe Europa ŚWIAT warszawska giełda gpw