more_horiz
PR24 Portal
Section05

gks katowice

PlusLiga: amerykański libero oskarża GKS Katowice. Dustin Watten odchodzi z klubu

Amerykański libero Dustin Watten poinformował w mediach społecznościowych, że nie jest już zawodnikiem GKS-u Katowice. Występujący w siatkarskiej PlusLidze klub miał rozwiązać kontrakt z Amerykaninem, bo ten nie stawił się na spotkanie z jego władzami. "Dostałem pozwolenie od prezesa na powrót do domu" - napisał siatkarz, który nie ukrywał, że postępowanie katowickich działaczy miało niewiele wspólnego z fair play. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT PlusLiga Siatkówka gks katowice

Nie tylko Legia... TOP 10 polskich wpadek w Europie

Odpadnięcie Legii Warszawa z luksemburskim F91 Dudelange w eliminacjach piłkarskiej Ligi Europy polscy kibice zgodnie uznali za niebywałą kompromitację. Warszawianie nie byli jednak pierwszymi, ani, prawodopodobnie, ostatnimi reprezentantami naszego kraju w europejskich pucharach, zaliczającymi spektakularną wpadkę z nisko notowanym rywalem. Zapraszamy na nasze zestawienie dziesięciu największych kompromitacji polskich klubów w XXI wieku. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Europy liga mistrzów Legia Warszawa Lech Poznań Jagiellonia Białystok wisła kraków Pogoń Szczecin gks katowice Cracovia