more_horiz
PR24 Portal
Section05

Hanna Gill-Piątek

Odejścia z Polski 2050. Gill-Piątek: niesnaski stawiają pod znakiem zapytania możliwości porozumienia się opozycji

- Zamykanie drogi do połączenia ugrupowań opozycyjnych w jedną większą listę odbiera ludziom nadzieję. Badania pokazują, że wyborcy wszystkich ugrupowań opozycyjnych chcieliby wspólnej listy. To dałoby potężny impuls, przyczyniłoby się do mobilizację - mówiła w Polskim Radiu 24 poseł niezrzeszona Hanna Gill-Piątek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Polska 2050 Szymon Hołownia Hanna Gill-Piątek PSL opozycja wybory w Polsce

"To już się robi kwestia życia lub śmierci". Hanna Gill-Piątek o wspólnej liście opozycji

- Po ostatnich spadkach sondażowych widać, że to już się robi kwestia życia lub śmierci. To, czy my jako opozycja będziemy mogli realizować jakikolwiek dobry program, to jest kwestia tego, czy my te wybory wygramy - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Hanna Gill-Piątek, poseł niezrzeszona.
Zobacz więcej na temat:  Hanna Gill-Piątek Krzysztof Świątek Trójka POLSKA wybory opozycja

Hanna Gill-Piątek: opozycja powinna wziąć przykład ze Zjednoczonej Prawicy

- Mamy obóz Zjednoczonej Prawicy, który wygrywa wybory i to każde kolejne ostatnim razem, w ostatnim czasie - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia poseł niezrzeszona Hanna Gill-Piątek, pytana o wspólną listę opozycji. - Jeżeli opozycja nie będzie dogadana, to ludzie nie będą wierzyć w to, że uda jej się doprowadzić do realizacji postulatów - podkreślała.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka opozycja Hanna Gill-Piątek wybory w Polsce Grzegorz Jankowski

PR24 Leopardy dla Ukrainy? Sellin: to bardzo dobra decyzja, muszą wygrać tę wojnę

- Doszliśmy do momentu, kiedy mówimy o poważnej pomocy Ukrainie bronią ofensywną. I bardzo dobrze. Bo Ukraina - w imię interesów całego świata - musi tę wojnę wygrać. Rosja musi tę wojnę przegrać - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister kultury Jarosław Sellin. Gośćmi "Sztuki słuchania" byli także Hanna Gill-Piątek (Polska 2050), Karol Rabenda (wiceszef MAP) i Jan Filip Libicki (PSL).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Hanna Gill-Piątek Karol Rabenda Jarosław Sellin Jan Filip Libicki