more_horiz
PR24 Portal
Section05

hip hop

Aktor Ignacy Liss o filmie "Zadra": szukałem odpowiedzi, po co jest moja postać

- Kiedy byliśmy na planie, ja cały czas próbowałem się dowiedzieć od reżysera, ale też dowiedzieć w sensie znalezienia odpowiedzi w sobie, po co jest ta postać, czemu służy i jak jej nie spłycać. Jak sprawić, żeby to był żywy bohater, a nie po prostu partner głównej bohaterki - mówi aktor Ignacy Liss o swojej roli w najnowszym filmie Grzegorza Mołdy pt. "Zadra".
Zobacz więcej na temat:  Martyna Podolska aktorzy aktor aktorstwo film polski rap hip hop kino

Mercedes zaprojektowany przez rapera. Hit czy kit?

Współpraca firm motoryzacyjnych z zupełnie odmiennymi branżami staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem zwiększenia sprzedaży. Projektanci mody, malarze i inni artyści pomagają w stworzeniu wyjątkowych modeli, które osiągają astronomiczne ceny. Mercedes postawił na popularnego rapera.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 mercedes black eyed peas rap hip hop Niemcy Stany Zjednoczone