more_horiz
PR24 Portal
Section05

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz podsumował sezon 2023. "Te trudniejsze momenty tylko mnie zbudowały"

Hubert Hurkacz zakończył sezon 2023 porażką po wyrównanym meczu z Novakiem Djokoviciem w ATP Finals. "Jestem wdzięczny za wszystkie tegoroczne doświadczenia, za lepsze i gorsze chwile, a nawet za wszystkie tie-breaki i trzecie sety, które musiałem rozegrać po drodze" - przekazał polski tenisista, który podsumował ten rok w mediach społecznościowych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis ATP Novak Djoković Hubert Hurkacz

89. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego": kto zostanie sportowcem roku 2023? Poznaliśmy nominowanych do nagrody

Organizatorzy 89. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" ogłosili listę 20 nazwisk nominowanych do tytułu najlepszego sportowca Polski w 2023 roku. Laureatów poznamy 6 stycznia podczas Gali Mistrzów Sportu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT plebiscyt Iga Świątek Bartosz Zmarzlik Robert Lewandowski Hubert Hurkacz Natalia Kaczmarek Magda Linette Wojciech Nowicki Magdalena Stysiak ewa swoboda Aleksander Śliwka Piotr Żyła Dawid Kubacki mateusz ponitka Adrian Meronk

Hubert Hurkacz zagra w ATP Finals! Na początek zmierzy się z liderem rankingu

Podczas ATP Finals grecki tenisista Stefanos Tsitsipas zmuszony był skreczować i nie dokończył meczu z Holgerem Rune. Sportowiec już wcześniej uskarżał się na problemy zdrowotne, a ostatecznie wycofał się z całego turnieju. Jego miejsce zajmie pierwszy rezerwowy, a więc Hubert Hurkacz. W swoim pierwszym meczu w turnieju mistrzów Polak zmierzy się z liderem rankingu ATP, Novakiem Djokoviciem.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Piotr Firan Radosław Nałęcz Hubert Hurkacz ATP Finals Novak Djoković

Grek wykiwał Huberta Hurkacza. "Mógł powiedzieć"

Hubert Hurkacz dołączy do gry w ATP Finals od trzeciego meczu, w którym zmierzy się z Novakiem Djokoviciem. Polak mógł zagrać dwa mecze, jednak Stefanos Tsitsipas postanowił spróbować zagrać przeciwko Holgerowi Rune, co skończyło się kreczem po trzech gemach. - Wydaje się, że wychodząc na kort wiedział, że nie będzie w stanie grać - uważa komentator Dawid Olejniczak. Podobnego zdania są też byli tenisiści Andy Roddick czy Wojciech Fibak. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis ATP Novak Djoković Hubert Hurkacz Stefanos Tsitsipas