more_horiz
PR24 Portal
Section05
igrzyska paraolimpijskie Tokio 2020

Guttmanny 2021: duże zainteresowanie Plebiscytem na Sportowca Roku

4993 głosy – tyle łącznie oddano głosów w 3. Plebiscycie Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego na Sportowca Roku #Guttmanny2021. Niemal 200 z nich padło w ostatnich 6 godzinach głosowania – wielu z internautów odkładało wskazanie swojego faworyta do ostatniej chwili. Ostatecznie zwyciężczynią okazała się Róża Kozakowska, dwukrotna medalistka paraolimpijska z Tokio.
Zobacz więcej na temat:  SPORT paraolimpiada igrzyska paraolimpijskie Tokio 2020

1. ORLEN PARALYMPIC RUN ZA NAMI

10. października na wybrane przez siebie trasy w Polsce i na całym świecie wyruszyli biegacze. Cel był jeden – pokazać, że można osiągnąć wyznaczone przez siebie cele, niezależnie od stopnia sprawności. Taki właśnie był 1. Orlen Paralympic Run – bieg organizowany przez Polski Komitet Paraolimpijski udowodnił, że niemożliwe nie istnieje!
Zobacz więcej na temat:  SPORT paraolimpiada igrzyska paraolimpijskie Tokio 2020 igrzyska Orlen PKN Orlen

W niedzielę rusza 1. Orlen Paralympic Run: niepełnosprawności nie trzeba się wstydzić

- To nie będzie zwykły wirtualny bieg. 1. Orlen Paralympic Run to wydarzenie, w którym każdy może wziąć udział - niezależnie od stopnia sprawności wszyscy znajdą cel dostępny dla siebie - podkreśla jego organizator, czyli Polski Komitet Paraolimpijski. Polskie Radio jest patronem medialnym wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  SPORT paraolimpiada igrzyska paraolimpijskie Tokio 2020 igrzyska Orlen PKN Orlen

W najbliższą niedzielę rusza 1. Orlen Paralympic Run

To nie będzie zwykły wirtualny bieg. 1. Orlen Paralympic Run to wydarzenie, w którym każdy może wziąć udział — niezależnie od stopnia sprawności wszyscy znajdą cel dostępny dla siebie. Aby lepiej wejść w atmosferę biegu, który ruszy 10 października, odbyła się specjalna konferencja, podczas której zaproszeni goście opowiedzieli, w jaki sposób przygotowywać się do amatorskiego uprawiania sportu — zarówno będąc osobą pełnosprawną, jak i z niepełnosprawnością.
Zobacz więcej na temat:  SPORT paraolimpiada igrzyska paraolimpijskie Tokio 2020 igrzyska Orlen PKN Orlen

Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio. Katarzyna Rogowiec z tytułem "I'm Possible"

Dwukrotna mistrzyni oraz brązowa medalistka paraolimpijska, a także multimedalistka mistrzostw świata w biegach narciarskich i biathlonie Katarzyna Rogowiec, podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio, została wyróżniona nagrodą i tytułem "I'm Possible". Nagroda przyznawana jest tylko jednej paraolimpijce i jednemu paraolimpijczykowi na świecie, by promować inkluzję osób z niepełnosprawnościami poprzez szerzenie wiedzy o ruchu paraolimpijskim.
Zobacz więcej na temat:  paraolimpiada SPORT Tokio 2020 igrzyska paraolimpijskie Tokio 2020 POLSKA społeczeństwo niepełnosprawni igrzyska
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem