X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
imigranci w Europie

"To Łukaszenka odpowiada za zaistniałą sytuację". KE staje po stronie Polski i broni Straży Granicznej

Komisja Europejska odpiera zarzuty pod adresem Polski dotyczące złego traktowania migrantów. - To Alaksandr Łukaszenka odpowiada za zaistniałą sytuację - powiedział rzecznik Komisji Peter Stano, który był pytany przez dziennikarzy o złe traktowanie uciekinierów przez polskie służby graniczne.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Komisja Europejska POLSKA Białoruś imigranci w Europie wojna hybrydowa prawa człowieka

"Brakuje synergii". Raport pokazuje dziury w unijnym systemie odsyłania nielegalnych imigrantów

Mechanizmy przeciwdziałania nielegalnej imigracji do Unii Europejskiej są nieskuteczne - ostrzega Europejski Trybunał Obrachunkowy w najnowszym raporcie. Według kontrolerów ETO Wspólnocie brak spójnej polityki migracyjnej, ma także poważne problemy ze współpracą z państwami ościennymi.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska imigranci w Europie imigracja uchodźcy Frontex Białoruś

SG udaremniła kolejne próby nielegalnego przekroczenia granicy. Zatrzymani to obywatele Syrii

Funkcjonariusze Straży Granicznej udaremnili wczoraj 244 próby nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusi do Polski. Zatrzymano dwóch nielegalnych migrantów - obywateli Syrii. Dodatkowo za pomocnictwo zatrzymano czterech cudzoziemców - obywateli Iranu, Kamerunu, Gruzji i Tadżykistanu.
Zobacz więcej na temat:  granica Białoruś imigranci w Europie straż graniczna bezpieczeństwo POLSKA służby i bezpieczeństwo

Straż Graniczna wydała pozwolenia na wjazd na teren objęty stanem wyjątkowym. Głównym powodem były sytuacje rodzinne

- Od początku stanu wyjątkowego w pasie przy granicy z Białorusią wydano 300 pozwoleń na wjazd do strefy objętej ograniczeniami związanymi z rozporządzeniem - poinformowała ppor. Anna Michalska ze Straży Granicznej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA straż graniczna granica Białoruś stan nadzwyczajny służby i bezpieczeństwo obcokrajowcy imigranci w Europie migracja imigracja