more_horiz
PR24 Portal
Section05

Jens Stoltenberg

"NATO będzie wspierać sąsiadów Rosji, trzeba działać teraz". Ważna deklaracja Stoltenberga

Szef NATO Jens Stoltenberg mówił w Bukareszcie, że wielu bliższych i dalszych sąsiadów Rosji musi mierzyć się z presją zarówno polityczną, jak i ekonomiczną. - Lekcja z Ukrainy jest taka, że trzeba działać już - mówił. O szczegółach korespondent IAR Wojciech Cegielski.
Zobacz więcej na temat:  NATO Jens Stoltenberg Bukareszt Rosja Ukraina wojna na Ukrainie wojna 2022 Europa Wojciech Cegielski ŚWIAT

Szef NATO wzywa państwa Zachodu do dalszego wsparcia Ukrainy. "Musimy być przygotowani na kolejne ataki"

Szef NATO kolejny raz zaapelował do państw Zachodu o wsparcie dla Ukrainy. Jens Stoltenberg mówił, że w najbliższym czasie należy spodziewać się nowych rosyjskich ataków, ale Zachód nie może pozwolić Putinowi wygrać tej wojny. Sekretarz generalny Sojuszu przyleciał w poniedziałek do Bukaresztu, gdzie we wtorek rozpocznie się spotkanie ministrów spraw zagranicznych państw NATO.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja Ukraina NATO Jens Stoltenberg wojna na Ukrainie wojna 2022 Europa

Szef NATO: Putin przegrywa i dlatego sięga po coraz brutalniejsze środki na Ukrainie

- Fale celowych ataków rakietowych na miasta i infrastrukturę cywilną pozbawiają Ukraińców ogrzewania, światła i pożywienia. To straszny początek zimy dla Ukrainy - powiedział sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg na konferencji prasowej w Brukseli, zapowiadającej przyszłotygodniowe spotkanie ministrów spraw zagranicznych NATO, które odbędzie się w Bukareszcie.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Ukraina Rosja wojna 2022 serwis wschodni Jens Stoltenberg NATO

"Obrali za cel wrogów Kremla". Ofiarami rosyjskich oszustów byli także premier Johnson i prezydent Macron

Ofiarami rosyjskich oszustów Władimira "Vovana" Kuzniecowa i Aleksieja "Lexusa" Stoliarowa, którzy dzwonią do znanych polityków, podszywając się pod znane światowe osobistości, byli w przeszłości między innymi były premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, książę Harry, prezydent Francji Emmanuel Macron czy premier Kanady Justin Trudeau.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Andrzej Duda Rosja Boris Johnson Jens Stoltenberg Justin Trudeau