more_horiz
PR24 Portal
Section05

Jerzy Brzęczek

Jerzy Brzęczek pozostanie trenerem Wisły? "Decyzja jeszcze nie zapadła"

Wisła Kraków na zakończenie sezonu zagra na swoim stadionie z Wartą Poznań. Wiślacy są już pewni spadku, dla wielu piłkarzy będzie to pożegnalny występ. Czy również dla trenera Jerzego Brzęczka? - Jestem do dyspozycji zarządu i właścicieli – powiedział były selekcjoner reprezentacji Polski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa wisła kraków Jerzy Brzęczek Jakub Błaszczykowski

Gorąco w Krakowie. Wisła pożegnała się z Ekstraklasą

Wisła Kraków przegrała na wyjeździe z Radomiakiem Radom 2:4 w meczu 33. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Dla "Białej Gwiazdy" przegrana oznacza pożegnanie z Ekstraklasą. - To było podsumowanie całego naszego sezonu. Biorę odpowiedzialność za wyniki sportowe - powiedział po meczu Jerzy Brzęczek, trener Wisły. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa wisła kraków Radomiak Jerzy Brzęczek Jakub Błaszczykowski

Spadek Wisły Kraków przesądzony? Liczby są bezlitosne

- Nasza sytuacja jest bardzo trudna, ale zostały dwa spotkania i dopóki będziemy mieć szansę, będziemy walczyć o to, by zdobyć punkty, które dadzą nam utrzymanie w Ekstraklasie - mówił po bezbramkowym remisie z Jagiellonią Białystok Jerzy Brzęczek, trener Wisły Kraków. Sytuacja "Białej Gwiazdy" jest bardzo poważna, a do zakończenia sezonu pozostało zaledwie dwie kolejki. 
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Piłka nożna wisła kraków SPORT Jerzy Brzęczek

Były selekcjoner uratuje Wisłę? "To trudny moment"

Po drugiej porażce w rundzie wiosennej Ekstraklasy z Wisłą Kraków rozstał się Adrian Gula. W poniedziałek nowym szkoleniowcem "Białej Gwiazdy" został były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek. - Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, która ciąży na moich barkach, ale Wisła Kraków to wielki klub i chcę pomóc jej wrócić na należne miejsce - zaznaczył na konferencji prasowej 50-latek.
Zobacz więcej na temat:  wisła kraków Ekstraklasa SPORT Piłka nożna Jerzy Brzęczek