more_horiz
PR24 Portal
Section05

Justyna Grabarz

Spotkanie z klasyką. Nowy Rock w Trójce [POSŁUCHAJ]

Noworocznych emocji nie brakowało w Trójce!  Justyna Grabarz & Piotr Baron (godz. 10.00-13.00), Witold Lazar (godz. 13.00-16.00) oraz Michał Żołądkowski (godz. 16.00 - 19.00) zaprosili na spotkanie z klasyką rocka. Jak zgodnie podkreślają, nie jest to lista, ani notowanie, a to, co najpiękniejsze w muzyce na początek nowego roku.
Zobacz więcej na temat:  Justyna Grabarz Piotr Baron Witold Lazar Michał Żołądkowski Trójka

Barcelona – nowoczesna metropolia i znakomita piłkarska drużyna

Barcelona to drugie co do wielkości miasto w Hiszpanii i jedno z najciekawszych miejsc w Europie. Stolica Katalonii jest nowoczesną metropolią, w której przenikają się style i epoki. Dostrzeżemy w niej wiele zabytków stworzonych przez słynnego architekta Antonio Gaudíego. O związkach miasta z piłką nożną opowiedział w Trójce Filip Kubiaczyk, autor książki "Historia, nacjonalizm i tożsamość. Rzecz o piłce nożnej w Hiszpanii". 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Justyna Grabarz Barcelona podróże

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 zakończony. To był fantastyczny festiwal!

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022, wielkie święto muzyki, z udziałem czołówki polskiej sceny oraz zagranicznych gwiazd, takich jak Moderat, The Cinematic Orchestra czy Anna Calvi, właśnie dobiega końca. Dziennikarze Trójki byli w Katowicach i na bieżąco relacjonowali muzyczne wydarzenia na antenie Programu 3 Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Piotr Firan Justyna Grabarz Tauron Nowa Muzyka Moderat The Cinematic Orchestra MUZYKA Katowice