more_horiz
PR24 Portal
Section05

Justyna Grabarz

Gwiazdy, odkrycia i eksperymenty. Skream, Zdechły OSA i Trupa Trupa na festiwalu Tauron Nowa Muzyka

Nieszablonowi hiphopowcy Szczyl i Zdechły OSA, eksperymentalno-rockowa Trupa Trupa oraz brytyjski pionier dubstepu Skream znajdują się wśród ogłoszonych właśnie artystów, którzy zagrają na scenie Carbon podczas zbliżającego się festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Impreza rozpocznie się 21 lipca i potrwa trzy dni.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Marta Piasecka Justyna Grabarz Tauron Nowa Muzyka Katowice

Drobne niepokoje, intrygujące i hipnotyzujące dźwięki

– Świetna płyta, bardzo ciekawie skonstruowana, podzielona na kilka części i każda z nich stanowi pewną opowieść. Chyba mogę powiedzieć, że to powrót grupy Arcade Fire do bardzo dobrej formy – mówiła Justyna Grabarz, prezentując utwór "Unconditional II (Race and Religion)", na którym muzykom formacji towarzyszy Peter Gabriel.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp premiera Justyna Grabarz Trójka album Pop Marta Zalewska Jazz soul hot chip

Muzyczne nowości z polskiego (i nie tylko) podwórka

Za nami ostatnie marcowe wydanie audycji "Czy już państwo słyszeli?". – Skupimy się na tym, co w ciągu ostatnich tygodni działo się w muzyce polskiej, chociaż pod koniec naszego spotkania zawędrujemy także za granicę – zapowiedziała, rozpoczynając program, Justyna Grabarz. Na liście zaprezentowanych artystów znaleźli się m.in. Pablopavo i Ludziki, Sanah w duecie z Natalią Grosiak z Mikromusic oraz Monophonics.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp premiera Justyna Grabarz Trójka album Pop

Jeszcze ciepłe muzyczne nowości w audycji Justyny Grabarz

Najnowsze spotkanie z audycją "Czy już państwo słyszeli?" to kolejne premiery, nowości i debiuty z ostatnich kilku tygodni. Justyna Grabarz tym razem zaprezentowała nam m.in. twórczość muzycznego erudyty Andrew Birda, balladę w wykonaniu Natalii Szroeder i Vito Bambino oraz energetyczny jazz od Kokoroko. 
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp premiera Justyna Grabarz Trójka Piotr Rogucki Jakub Karaś Natalia Szroeder Natalia Przybysz album Pop

Zakończył się 9. SnowFest 2022

W Szczyrku zakończyła się kolejna, dziewiąta już edycja SnowFest Festival. Dwudniowe święto muzyki, kultury i sportu swoim patronatem ponownie objął Program 3 Polskiego Radia. Nasi dziennikarze byli na miejscu i relacjonowali dla Państwa to, co miało miejsce na festiwalowych scenach i poza nimi, rozmawiali z uczestnikami, przybliżając atmosferę i to wszystko, co się działo podczas tej niezwykłej imprezy.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp SnowFest szczyrk Justyna Grabarz Michał Grabkowski Trójka patronat

Trójka na SnowFest 2022 – relacje, rozmowy i koncert Bitaminy

W pierwszy weekend marca czeka nas SnowFest 2022 – jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w kraju. Zbliżająca się dziewiąta edycja SnowFest odbędzie się w dniach 4-5 marca. Na miejscu pojawi się także Trójka, którą w Szczyrku będą reprezentować nasi dziennikarze: Justyna Grabarz i Michał "Grabek" Grabkowski. Wesprze ich pozostający w studiu przy ul. Myśliwieckiej Łukasz Ciechański.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA album patronat SnowFest elektronika szczyrk góry sporty zimowe Łona Michał Grabkowski Justyna Grabarz Łukasz Ciechański

Muzyczne nowości w lutowym słońcu

Kolejne lutowe wydanie audycji "Czy już Państwo słyszeli?" przypadło na wyjątkowy dzień. – Dziś obchodzimy Światowy Dzień Radia, a na zewnątrz w końcu świeci słońce, więc warunki do "radiowania" są idealne. Zapraszam na godzinę wypełnioną muzycznymi nowościami – powiedziała autorka programu Justyna Grabarz. Wśród tych muzycznych nowości znalazły się jeszcze ciepłe nagrania od m.in. The Foals, Bassa Astrala czy Jordana Rakeia.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp premiera Justyna Grabarz Trójka Foals Michał Anioł

Róża, Archive, Voo Voo: tydzień wyjątkowych nowości

– Będziemy się przyglądać nowościom z ostatniego tygodnia, który obrodził w wyjątkowo dorodne muzyczne owoce – tymi słowy Justyna Grabarz rozpoczęła audycję "Czy już państwo słyszeli?" – Dobrej muzyki pojawiło się sporo, spróbuję więc dzisiaj mniej gadać, by zostawić dużo przestrzeni nowym, wyjątkowym dźwiękom – dodała.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp Voo Voo Novika archive Barbara Krafftówna Jerzy Wasowski Justyna Grabarz Trójka