more_horiz
PR24 Portal
Section05

kampania społeczna

Rozpoczęła się kampania Złotej Wstążki. Każdy może wesprzeć dzieci z chorobą nowotworową

Ruszyła trzecia edycja kampanii Złotej Wstążki oraz wyzwania sportowe na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. 1 września włącz aplikację, zaproś do wyzwania rodzinę, przyjaciół i przeznacz swoje kilometry na ten cel. Koniecznie pochwal się 🙋osiągniętymi wynikami w mediach społecznościowych, dodając hasztag #rakreaton oraz #zlotawstazka.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kampania społeczna społeczeństwo zdrowie zdrowie dziecka nowotwory dziecko rodzina onkologia rak medycyna

"Łukaszenka wciąż namawia do przekraczania granicy". Rzecznik MSZ o kampaniach dla migrantów

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapowiada kampanię zniechęcającą migrantów z Bliskiego Wschodu do nielegalnego przedostawania się na teren Unii Europejskiej. Chodzi o to, by nie przylatywali oni na Białoruś i nie próbowali później forsować granicy z Polską, by dostać się do UE. Jak podkreślił rzecznik MSZ Łukasz Jasina kampania będzie prowadzona w krajach pochodzenia migrantów i w internecie.
Zobacz więcej na temat:  Łukasz Jasina Ministerstwo Spraw Zagranicznych MSZ Unia Europejska imigranci w Europie migracja konflikty międzynarodowe kryzys na granicy służby i bezpieczeństwo kampania kampania społeczna

"Łukaszenka wciąż namawia do przekraczania granicy". Rzecznik MSZ o kampaniach dla migrantów

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapowiada kampanię zniechęcającą migrantów z Bliskiego Wschodu do nielegalnego przedostawania się na teren Unii Europejskiej. Chodzi o to, by nie przylatywali oni na Białoruś i nie próbowali później forsować granicy z Polską, by dostać się do UE. Jak podkreślił rzecznik MSZ Łukasz Jasina kampania będzie prowadzona w krajach pochodzenia migrantów i w internecie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Łukasz Jasina Ministerstwo Spraw Zagranicznych MSZ Unia Europejska imigranci w Europie migracja konflikty międzynarodowe kryzys na granicy służby i bezpieczeństwo kampania kampania społeczna

Minister zdrowia: docelowo prawie 400 ośrodków środowiskowej opieki psychologiczno-psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży

4 listopada zacznie się kampania społeczna ministerstwa zdrowia dotycząca zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Rzecznik tego resortu Wojciech Andrusiewicz poinformował, że będzie ona adresowana do dzieci i ich rodziców. Z kolei minister zdrowia Adam Niedzielski, zapowiadając kampanię, apelował o poważne traktowanie problemów psychicznych.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Zdrowia dzieci młodzież zdrowie kampania społeczna Adam Niedzielski społeczeństwo

PKN Orlen rozpoczyna kampanię społeczną "Dobry Kierowca", aby zwiększyć bezpieczeństwo na naszych drogach

Nie żyjemy w świecie doskonałym, ale przez edukowanie kierowców i pieszych możemy zmniejszyć skalę wypadków na naszych ulicach. Bezpieczeństwo to nie tylko jezdnie, oznakowanie i stan techniczny pojazdów. Wiele zależy od zachowania zasad kultury na drodze, co bezpośrednio wpływa na podejmowane decyzje przez kierowców - powiedział prezes PKN Orlen Daniel Obajtek w audycji "Ekspres Gospodarczy" w Programie 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA PKN Orlen bezpieczeństwo kampania społeczna samochody kierowcy piesi

PGNiG uruchamia kampanię społeczną "Akcja Świadomy Klient", aby ich chronić przed oszustwami

PGNiG Obrót Detaliczny uruchomiło nową edycję "Akcji Świadomy Klient", której celem jest zwrócenie uwagi na nieuczciwe praktyki rynkowe - podała w czwartek spółka. Kampania społeczna dotyczy m.in. zasad bezpieczeństwa w sieci oraz zakazu sprzedaży gazu i prądu w formule door-to-door. Na ten temat wypowiedział się Paweł Majewski prezes zarządu PGNiG, w audycji "Po pierwsze ekonomia" w Programie 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA PGNiG konsument kampania społeczna

Międzynarodowy Dzień Lasów. Andrzej Duda zainaugurował ogólnopolską akcję "Łączą nas drzewa"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów prezydent Andrzej Duda sadząc drzewa w Leśnictwie Bączki w Nadleśnictwie Garwolin zainaugurował ogólnopolską akcję "Łączą nas drzewa". W mediach społecznościowych Kancelarii Prezydenta zamieszczono zdjęcia z tego wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda prezydent las kampania kampania społeczna Lasy Państwowe społeczeństwo

Wielki sukces kampanii społecznej #SzczepimySię. Spoty dotarły do milionów osób

Spoty rządowej akacji #SzczepimySię zostały wyświetlone tysiąc razy w stacjach telewizyjnych i ponad 6,5 mln razy w serwisach VOD; do blisko 15 mln gospodarstw domowych dostarczono ulotkę z najważniejszymi informacjami o trwających w Polsce szczepieniach na COVID-19 - poinformowało w czwartek Centrum Informacyjne Rządu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 szczepionka szczepienia pandemia społeczeństwo Ministerstwo Zdrowia media społecznościowe kampania społeczna

Ratownicy medyczni zachęcają do szczepień. Zobacz nowy spot akcji #SzczepimySię

- Ratownicy medyczni - bracia Tomasz i Mateusz - w nowym spocie opublikowanym w ramach akcji #SzczepimySię zachęcają do szczepień przeciw COVID-19, które oni mają już za sobą. To kolejny spot będący częścią kampanii medialnej organizowanej przez rząd, która ma zachęcać Polaków do zaszczepienia się.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia społeczeństwo kampania społeczna szczepienia szczepionka ratownik medyczny