more_horiz
PR24 Portal
Section05
kampania

Praca sezonowa dla młodych zgodnie z prawem. Kampania "Patent na pierwszą pracę"

Od rozpoczęcia tegorocznych wakacji minął już tydzień. Dla wielu młodych ludzi oznacza to początek poszukiwań pracy sezonowej. Jaka praca jest odpowiednia dla młodzieży i na co zwrócić uwagę, podejmując dorywczą pracę, tak by nie dać się oszukać? Odpowiedzi na te pytania udzielają twórcy kampanii "Patent na pierwszą pracę". Wakacyjne wydarzenie w miejscowościach turystycznych Warmii i Mazur zorganizował Okręgowy Inspektorat Pracy.
Zobacz więcej na temat:  Trójka wakacje praca pracownik pracodawcy prawo pracy Warmia Mazury warmińsko-mazurskie kodeks pracy młodzież Łukasz Sobolewski Olsztyn kampania

Rusza kampania "Nasz Klimat". Odpowiedz na pytanie, jak możesz włączyć się w działania dla środowiska

Promocja ekologicznych nawyków wśród Polaków i próba zbudowania wrażliwości społecznej w kwestii dbania o środowisko naturalne, to główne cele kampanii informacyjno-edukacyjnej "Nasz Klimat". Akcję oficjalnie zainaugurował wiceminister klimatu i środowiska Adam Guibourgé-Czetwertyński.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA klimat ochrona środowiska edukacja Ministerstwo Klimatu i Środowiska kampania

"Fejkoodporni". Szef MON zainaugurował kampanię przeciw dezinformacji

Jak wynika z raportu dotyczącego podatności na dezinformację, mieszkańcy obszarów przygranicznych częściej wierzą w fakenewsy. Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak zainaugurował kampanię społeczną pod hasłem "Fejkoodporni", dotyczącą zagrożeń, które niesie dezinformacja.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA granica kryzys na granicy dezinformacja fake news Ministerstwo Obrony Narodowej MON cyberbezpieczeństwo społeczeństwo kampania służby i bezpieczeństwo

Emmanuel Macron na czele sondaży prezydenckich. Spada jednak jego popularność

Popularność urzędującego prezydenta Emmanuela Macrona, według ostatniego sondażu dla niedzielnej gazety JDD, drastycznie spadła po jego wypowiedziach o "wkurzaniu" niezaszczepionych oraz w obliczu spadającej siły nabywczej Francuzów, ale nadal znajduje się on na czele wśród kandydatów w prezydenckiej kampanii wyborczej.
Zobacz więcej na temat:  Emmanuel Macron wybory prezydenckie kampania Francja pandemia sondaż protest ŚWIAT Europa

"Kiedyś na niego głosowałem, obiecywał". Dawny wyborca PO nie szczędził mocnych słów pod adresem Tuska

Donald Tusk odwiedził w piątek Łomże w ramach swoich podróży po Polsce. Przy tej okazji jeden z jego byłych wyborców ocenił działania byłego premiera. - Kiedyś na niego głosowałem. Obiecywał, że dla emerytów i dla drobnych ciułaczy zniesie podatek Belki. A co się okazało? Zasiłek pogrzebowy obniżył o połowę! Takiego mamy tego całego premiera byłego - mówił 80-letni mieszkaniec województwa podlaskiego.
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk Platforma Obywatelska opozycja wybory firmy kampania POLSKA społeczeństwo

"Łukaszenka wciąż namawia do przekraczania granicy". Rzecznik MSZ o kampaniach dla migrantów

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapowiada kampanię zniechęcającą migrantów z Bliskiego Wschodu do nielegalnego przedostawania się na teren Unii Europejskiej. Chodzi o to, by nie przylatywali oni na Białoruś i nie próbowali później forsować granicy z Polską, by dostać się do UE. Jak podkreślił rzecznik MSZ Łukasz Jasina kampania będzie prowadzona w krajach pochodzenia migrantów i w internecie.
Zobacz więcej na temat:  Łukasz Jasina Ministerstwo Spraw Zagranicznych MSZ Unia Europejska imigranci w Europie migracja konflikty międzynarodowe kryzys na granicy służby i bezpieczeństwo kampania kampania społeczna

"Łukaszenka wciąż namawia do przekraczania granicy". Rzecznik MSZ o kampaniach dla migrantów

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapowiada kampanię zniechęcającą migrantów z Bliskiego Wschodu do nielegalnego przedostawania się na teren Unii Europejskiej. Chodzi o to, by nie przylatywali oni na Białoruś i nie próbowali później forsować granicy z Polską, by dostać się do UE. Jak podkreślił rzecznik MSZ Łukasz Jasina kampania będzie prowadzona w krajach pochodzenia migrantów i w internecie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Łukasz Jasina Ministerstwo Spraw Zagranicznych MSZ Unia Europejska imigranci w Europie migracja konflikty międzynarodowe kryzys na granicy służby i bezpieczeństwo kampania kampania społeczna

Ruszyła kampania promująca duże rodziny. Barbara Socha: chcemy rozwijać kulturę prorodzinną

- Kampania społeczna promująca duże rodziny "Dzieci zmieniają mój świat! Na lepszy!" ruszyła w piątek w mediach społecznościowych. Chcemy rozwijać kulturę prorodzinną, pokazywać korzyści z posiadania dużej rodziny - powiedziała wiceminister rodziny i polityki społecznej Barbara Socha.
Zobacz więcej na temat:  rodzina dzieci rodzice Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej kampania POLSKA społeczeństwo

Kampania dot. bezpieczeństwa w internecie. "Dzieci potrzebują przewodnika także w sieci"

Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci w internecie opowiedzieli rodzicom specjaliści kampanii edukacyjno-informacyjnej "Nie zagub dziecka w sieci" prowadzonej przez Wydział Promocji Polityki Cyfrowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wspólnie z państwowym instytutem badawczym NASK.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA bezpieczeństwo w sieci bezpieczeństwo kampania internet kancelaria premiera cyfryzacja dzieci społeczeństwo

Międzynarodowy Dzień Lasów. Andrzej Duda zainaugurował ogólnopolską akcję "Łączą nas drzewa"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów prezydent Andrzej Duda sadząc drzewa w Leśnictwie Bączki w Nadleśnictwie Garwolin zainaugurował ogólnopolską akcję "Łączą nas drzewa". W mediach społecznościowych Kancelarii Prezydenta zamieszczono zdjęcia z tego wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda prezydent las kampania kampania społeczna Lasy Państwowe społeczeństwo

Ruszyła V edycja ogólnopolskiej kampanii "BohaterON - włącz historię!"

W tym roku podczas 5. edycji kampanii BohaterOn wysyłając kartkę, każdy może nie tylko okazać pamięć Powstańcom Warszawskich, ale również realnie pomóc. Będzie można docenić też tych, którzy pielęgnują pamięć o wydarzeniach sprzed lat i promują historię Polski XX wieku w ramach II edycji Nagrody BohaterONy 2020 im. Powstańców Warszawskich.
Zobacz więcej na temat:  Powstanie Warszawskie kampania II wojna światowa
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem