more_horiz
PR24 Portal
Section05

Katar 2022

"Lewy" krytykuje polski system. "Bylibyśmy w innym miejscu"

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, która w Hiszpanii przygotowuje się do meczu eliminacji MŚ w Katarze podczas konferencji prasowej był pytany o debiutantów, taktykę czy intensywną pracę piłkarza, ale także o system szkolenia w Polsce. - Gdyby to funkcjonowało dobrze, to bylibyśmy w innym miejscu - przyznał "Lewy".
Zobacz więcej na temat:  Paulo Sousa reprezentacja Polski Piłka nożna Katar 2022 SPORT matty cash Robert Lewandowski

TYLKO U NAS Obawy legendy. "Sousa nie gwarantuje nam przepustki na MŚ"

Reprezentacja Polski jest na ostatniej prostej, by zagwarantować sobie udział w barażach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Jan Tomaszewski obawia się jednak, że pod wodzą Paulo Sousy Biało-Czerwoni mogą nie uzyskać upragnionego awansu. - Obym się mylił, ale, moim zdaniem, Paulo Sousa nie gwarantuje nam przepustki do Kataru - powiedział.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski Paulo Sousa Jan Tomaszewski

Cash zadebiutuje z Andorą? Sousa uchyla rąbka tajemnicy

- Jeśli chodzi o mecz z Andorą, uwzględniam Matty Casha jako zawodnika, który może wystąpić - powiedział Paulo Sousa, selekcjoner reprezentacji Polski przed meczem z Andorą. Matty Cash otrzymał polski paszport i będzie miał szansę zadebiutować w kadrze w trakcie przedostatniego spotkania eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. 
Zobacz więcej na temat:  Paulo Sousa reprezentacja Polski Piłka nożna Katar 2022 SPORT matty cash

TYLKO U NAS Co Cash da kadrze? "Jest jedno niebezpieczeństwo"

Matty Cash otrzymał pierwsze powołanie do reprezentacji Polski i ma szansę na występ w meczach z Andorą (12 listopada) i Węgrami (15 listopada). Jan Tomaszewski w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl wyraził swoje obawy w związku z decyzją selekcjonera. Legendarny bramkarz zwrócił też uwagę na brak zawodników z Ekstraklasy na listopadowym zgrupowaniu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski matty cash Paulo Sousa Katar 2022 opinie Jan Tomaszewski