more_horiz
PR24 Portal
Section05

Katarzyna Dydo

Galerie na świecie: Nowy Jork, Londyn i Essex

Jak co tydzień wyruszamy do światowych galerii. Tym razem Ada Janiszewska opowiada o wystawie poświęconej koreańskiemu artyście Do Ho Suhowi, a także twórczości projektanta mody Patricka Kelly'ego. Zajrzymy również do domu najsłynniejszego detektywa świata Sherocka Holmesa, a także poznamy życie brytyjskiej rodziny królewskiej w obiektywie. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka wystawa galerie SZTUKA Kasia Dydo Katarzyna Dydo Adrianna Janiszewska

Winylowe białe kruki - "Purple Rain" Prince and The Revolution w Czwórce

Damian Sikorski w cyklu "Białe kruki" opowiada o najcenniejszych wydaniach płytowych. Tym razem bohaterem audycji jest Prince and The Revolution i ich album "Purple Rain". - "Purple Rain", to tytułowy numer z albumu Prince’a i jedna z najpiękniejszych ballad lat 80. - mówi dziennikarz. - Ta płyta wywindowała artystę na szczyty popularności.     
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA Kasia Dydo Damian Sikorski Michael Jackson płyta Katarzyna Dydo

Szalone Dni Muzyki - gratka nie tylko dla melomanów. Co w programie?

Święto muzyki klasycznej już niedługo odbędzie się w gmachu Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. - Ponad tysiąc muzyków, 35 koncertów kameralnych, jazzowych, a także familijnych w jednym miejscu, cztery lokalizacje i tysiące słuchaczy - opowiada Łukasz Strusiński, kierownik programowy festiwalu Szalone Dni Muzyki. - Tak w skrócie zapowiada się program tego wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka klasyczna koncerty Kasia Dydo Katarzyna Dydo Sinfonia Varsovia