more_horiz
PR24 Portal
Section05

kibice

Nie tylko reset z Rosją. Rząd Tuska już wcześniej zwalczał kibiców. "Nigdy nie byłem kibolem"

Twórcy serialu "Reset" Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz ustalili, że Donald Tusk uzgadniał z Władimirem Putinem aresztowania polskich kibiców podczas Euro 2012. Zostali oni oskarżeni o antyrosyjskie prowokacje w dniu meczu Polska-Rosja. Nie były to jednak jedyne działania rządu Platformy Obywatelskiej wymierzone w środowisko kibiców.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Reset kibice Platforma Obywatelska PO Donald Tusk społeczeństwo Legia Warszawa

ANALIZA Aresztowania po meczu na Euro to nie jedyne przykłady walki Tuska z kibicami. Przypominamy akcję "Widelec"

Jak wynika z dokumentów przedstawionych w ostatnim odcinku serialu "Reset", były premier Donald Tusk uzgadniał z Władimirem Putinem aresztowania polskich kibiców oskarżonych o antyrosyjskie prowokacje w związku z meczem Rosja-Polska na Euro 2012. Jednak to nie jedyny przykład, gdy rząd PO-PSL walczył z kibicami. Przypominamy akcję "Widelec".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka kibice Donald Tusk

"RESET" "Oni wstydu nie mają". Internauci komentują uległość Tuska wobec Putina pokazaną w "Resecie"

"Wstyd, żeby nie powiedzieć ostrzej", "pozornie wolna Polska" - komentują internauci najnowszy odcinek serialu dokumentalnego "Reset", który przedstawia uległą politykę rządu PO-PSL wobec Rosji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Reset Michał Rachoń Sławomir Cenckiewicz relacje polsko-rosyjskie Platforma Obywatelska PO PSL Donald Tusk Ahmed Zakajew kibice Radosław Sikorski Władimir Putin Siergiej Ławrow Rosja

Widzew idzie na rekord Guinnessa! Kibice szturmują kasy

Widzew Łódź, jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w Polsce, zdołała ustanowić nowy rekord Polski - w ciągu 24 godzin sprzedała aż 6168 karnetów! Dzięki wsparciu Stellis One Ticketing, wiodącej platformy sprzedaży biletów, klub zjednoczył swoją oddaną społeczność i postanowił zawalczyć o prestiżowe miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa.
Zobacz więcej na temat:  Widzew Łódź kibice Ekstraklasa Rekord Guinnessa Piłka nożna SPORT