X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
kolarstwo szosowe

CCC Team poważnie podchodzi do TdP. "To nasz narodowy tour"

W czwartek zaprezentowano trasę 76. edycji kolarskiego wyścigu Tour de Pologne. Nowością na czwartym etapie będzie finałowy podjazd pod Kocierz, gdzie nachylenie sięgnie ponad 20% - zawodnicy pokonają tę górę trzykrotnie. - Wyścigu tam się nie wygra, ale można go przegrać - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem dyrektor sportowy grupy CCC Team Piotr Wadecki. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT kolarstwo szosowe Kolarstwo Tour de Pologne

Niemiec: ojcostwo trudniejsze niż najgorsze etapy kolarskie

- Cieszę się, że zostałem w kolarskim świecie i pracuję przy organizacji Tour de Pologne. (...) Ojcostwo jest chyba trudniejsze niż najgorsze etapy kolarskie. Czasami dzieciaki wchodzą na głowę, ale jest to też przyjemność, tak jak wjechanie na rowerze na jakąś słynną przełęcz. Tylko taki wjazd trwa może godzinę, a potem jest zjazd i odpoczynek. Opieka nad dziećmi trwa cały czas - mówi Przemysław Niemiec w rozmowie z Polskim Radiem. 
Zobacz więcej na temat:  kolarstwo szosowe SPORT