X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
komisja śledcza

Zadania na miarę czasów

Z jednej strony chcemy doprowadzić do tego, żeby ocenić należycie tę historię powojenną, tę historię po 1989 roku, rozliczyć się z przeszłością, doprowadzić do pewnej normalnej oceny tych zdarzeń przeszłych, tych zdarzeń najważniejszych dla Polski, a z drugiej strony mamy ogromne zadania w tym życiu gospodarczym, mamy możliwość przestawienia kraju na inne tory. I to są zdarzenia epokowe.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sygnały Dnia komisja śledcza Prawo i Sprawiedliwość przemysław gosiewski Bronisław Geremek

Gwiazda ministra jednak błyszczy

Mariusz Błaszczak: "Moim zdaniem gwiazda pana ministra Gosiewskiego wciąż błyszczy i ma się bardzo dobrze". Przemysław Gosiewski:"Ja zajmowałem się, zajmuję i dalej będę zajmował się ważną sferą działalności rządu, jaką jest legislacja (...), natomiast pan minister Błaszczak będzie przede wszystkim koordynował te działania, które nie wiążą się bezpośrednio z legislacją".
Zobacz więcej na temat:  polityka Sygnały Dnia POLSKA PZU emerytura Białystok komisja śledcza