X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
koncerty w Polskim Radiu

Majka Jeżowska Band. Zobacz video z koncertu dla słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom

1 czerwca Świętowaliśmy Dzień Dziecka. To szczególny dzień dla słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom, dlatego stacja przygotowała dla nich wyjątkowy prezent! Zagrał zespół Majka Jeżowska Band. Koncert był transmitowany na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Dostępny był także streaming na stronie polskieradio.pl, polskieradiodzieciom.pl i na profilu Polskiego Radia Dzieciom na Facebooku.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU koncerty w Polskim Radiu

Co ciekawego w czwartek w Polskim Radiu Dzieciom?

Dziś w audycjach cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom, zbadamy łapki, dłonie i kopytka. Zastanowimy się dlaczego łapki są lepsze do chodzenia po piasku niż kopyta i które zwierzęta najlepiej sobie poradzą ze wspinaczką na drzewa, a także dowiemy się kim jest reporter. Jak co czwartek zapraszamy na Listę Przebojów Polskiego Radia Dzieciom zaś w paśmie wieczornym dla dorosłych porozmawiamy o readaptacji dzieci w szkole, o tym czy taka przerwa zrobiła dzieciom dobrze i pod jakimi względami, a co mogła utrudnić. Zapraszamy!
Zobacz więcej na temat:  koncerty w Polskim Radiu #zostańwdomu edukacja

Powtarzamy niezwykły koncert Andrzeja Jagodzińskiego i Agnieszki Wilczyńskiej

Ona - wspaniała wokalistka, on - genialny pianista. Oboje utytułowani i wielokrotnie nagradzani. Efektem twórczego spotkania Agnieszki Wilczyńskiej i Andrzeja Jagodzińskiego są "Wilcze Jagody". Dziś wieczorem po 23.00 powtarzamy ich niezwykły koncert z 5 grudnia 2019 roku ze Studia im. Władysława Szpilmana w Warszawie w cyklu "Scena Szpilmana -Jedynka Live!".
Zobacz więcej na temat:  koncerty w Polskim Radiu

Zbigniew Wodecki dziś skończyłby 70 lat. Przypominamy koncert "Wodecki jazz"

Dziś Zbigniew Wodecki skończyłby 70 lat. Muzyk zmarł 22 maja 2017 roku. W dniu urodzin niezapomnianego artysty przypominamy koncert saksofonisty Piotra Barona z zespołem z utworami Zbigniewa Wodeckiego w jazzowych aranżacjach. Muzycy wystąpili w dniu premiery płyty "Wodecki Jazz". Koncert z cyklu  "Scena Szpilmana – Jedynka Live!" 31 maja 2019 roku poprowadził Marcin Kusy. Posłuchaj!
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Wodecki Piotr Baron Jazz koncert koncerty w Polskim Radiu