X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
konferencja

Wpływ zmiany stóp procentowych na rynki. Ekonomiści oczekują dalszych podwyżek

Wtorek przyniósł kontynuację serii kolejnych wzrostowych sesji WIG20, dzięki której indeks osiągnął 2,3 tys. pkt., najwyższą wartość od ponad miesiąca. Indeks największych spółek odrobił niemal połowę strat, poniesionych w trakcie październikowo-listopadowych spadków. Do wzrostu wartości indeksu przyczyniły się akcje banków zyskujące po podwyżce stóp procentowych.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA POLSKA społeczeństwo konferencja NBP

Zbliża się Szczyt Cyfrowy ONZ w Katowicach. Głównym tematem: gospodarka cyfrowa w rzeczywistości pandemicznej

O wpływie gospodarki cyfrowej na świat dotknięty przez pandemię COVID-19, inteligentnych miastach oraz transformacji - dyskutować będą uczestnicy około 300 paneli i rozmów, które odbędą się podczas pięciodniowego (6-10 grudnia) Szczytu Cyfrowego ONZ-IGF 2021 w Katowicach.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA konferencja ONZ Katowice cyfryzacja inteligentne miasta metropolia

Wspólne odkrywanie ojcostwa. XIII Forum Tato.Net [POSŁUCHAJ]

– Chcę stać się lepszym ojcem. Nie jestem wystarczająco dobry... – mówi Wojciech, ojciec Liliany i Nikodema, jeden z uczestników XIII Międzynarodowego Forum Tato.Net. Kilkuset ojców z różnych stron Polski wzięło udział w całodniowych warsztatach w Łochowie w połowie listopada. Rozmawiali o problemach, z jakimi mierzą się współcześni ojcowie oraz ich rodziny.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Rokicki Trójka ojcostwo ojciec tata wychowanie dzieci dzieciństwo konferencja konferencje mazowieckie młodzież społeczeństwo warsztaty

"Zadowolony pracownik daje z siebie więcej". Sasin: to korzystne i dla spółek, i dla państwa

- Pracownik, który czuje się bezpiecznie, nie musi wybierać pomiędzy pracą a rodziną, jest pracownikiem bardziej wydajnym, bardziej zaangażowanym w pracę i dającym z siebie więcej w miejscu pracy - uważa wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Wraz z minister rodziny i polityki społecznej Marleną Maląg bierze udział w debacie "PRACODAWCA PRO FAMILIA - co to oznacza w praktyce?".
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Jacek Sasin konferencja debata pracodawcy pracownik POLSKA społeczeństwo

"Daleko od przełomu, konieczne zwiększenie ambicji". Ekolodzy o rezultatach COP26

- Mimo że największe gospodarki podejmują kolejne działania na rzecz klimatu, to wciąż jest daleko od potrzebnego przełomu, który pozwoli zapobiec katastrofie - oceniają rezultaty COP26 organizacje ekologiczne. Doceniają jednak, że w końcowym dokumencie COP26 mówi się o odchodzeniu od węgla.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Wielka Brytania Glasgow ekologia klimat polityka ONZ Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) konferencja GOSPODARKA

COP26 w Glasgow. Porozumienie końcowe zaakceptowało niemal 200 państw

Jest porozumienie na szczycie klimatycznym COP26. Delegaci niemal 200 krajów, w tym Polski, zgodzili się na dokument końcowy. Zawiera on zobowiązanie do stopniowego odchodzenia od węgla i części subsydiów na paliwa kopalne. To pierwsze takie deklaracje w historii. Tyle że w ostatniej chwili tekst został rozwodniony.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT ekologia klimat polityka Europa Wielka Brytania Glasgow konferencja

Hasłem Szczytu Cyfrowego ONZ w Katowicach jest "Internet United". Szubert: ostatni rok pokazał, jak ważny jest internet

- Szczyt Cyfrowy ONZ, który rozpocznie się 6 grudnia w Katowicach, odbędzie się pod hasłem "Internet United" - poinformował pełnomocnik rządu ds. szczytu Krzysztof Szubert. Szczyt ONZ IGF 2021 potrwa przez cały tydzień, w trakcie którego zaplanowano ponad 300 różnego rodzaju debat i paneli.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA ONZ konferencja cyfryzacja Katowice debata internet

"Zderzenie kulturowe w UE". Prof. Grosse: w czasie debaty poruszymy sprawę transformacji energetycznej

- Mówiąc o energetycznej transformacji, nie można zapomnieć, że jedne kraje mają punkt startu łatwiejszy, a inne trudniejszy - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Tomasz Grzegorz Grosse, ekspert Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego ds. europejskich, politolog i socjolog.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Polskie Radio 24 klimat bezpieczeństwo energetyczne konferencja ekologia Polska w Unii Europejskiej