more_horiz
PR24 Portal
Section05

konie

Finał Pucharu Narodów Longines EEF. Wyjątkowy weekend na warszawskim Służewcu

W czwartek 8 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec rozpoczęła się kolejna edycja zmagań jeźdźców z całej Europy. – W ciągu czterech dni zostało rozegranych aż 13 konkursów międzynarodowych w randze dwóch i czterech gwiazdek. "Wisienką na torcie" będzie niedzielny finał europejskiej serii Pucharu Narodów Longines EEF Series – mówi Marta Pałucka, rzeczniczka prasowa Warsaw Jumping.
Zobacz więcej na temat:  Trójka konie konkurs STYL ŻYCIA zawody Piotr Firan Raf Uzar

Warsaw Jumping CSIO4* – Finał Europejskiego Pucharu Narodów

Ponad 1,8 miliona zł jest w puli nagród międzynarodowych zawodów jeździeckich Warsaw Jumping CSIO4*, które od 8 do 11 września odbędą się na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec. W bardzo atrakcyjnym programie sportowym momentem kulminacyjnym będzie niedzielny Finał Europejskiej Serii Pucharu Narodów, w którym rywalizować będzie 11 europejskich ekip. Polska drużyna w mistrzowskim składzie powalczy o wygraną i awans do Super Ligi.​
Zobacz więcej na temat:  Trójka konie patronat zawody

Jaki jest koń, (nie) każdy widzi. Miłość na czterech kopytach

Mimo że nie mówią, potrafią doskonale komunikować, czego potrzebują i czego nie chcą. Zakochują się. Są towarzyskie, a czasem nawet zdarza im się uczestniczyć w przyjęciach. Choć z pozoru silne i wytrzymałe, w rzeczywistości są stworzeniami o delikatnym ciele i psychice. Konie, bo o nich mowa, to wielka miłość gościa "Zagadkowej niedzieli" – Magdaleny Pawlak, która zrealizowała film "Koń – jaki jest? Fakty i mity".
Zobacz więcej na temat:  Trójka dzieci Katarzyna Stoparczyk konie zwierzęta stadne prawa zwierząt STYL ŻYCIA społeczeństwo

Ferie zimowe. Zamiast jazdy na sankach… jazda konno

Zapytani o najpopularniejsze sposoby na aktywne spędzenie ferii zimowych zapewne wymienimy sanki, narty, snowboard czy łyżwy. Podczas zimowego wypoczynku można również nauczyć się jazdy konnej. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w ciepłą odzież, termiczne buty i… być dzieckiem, żeby wygospodarować czas na wszystkie aktywności, które gwarantuje obóz jeździecki. 
Zobacz więcej na temat:  Tomasz Miara Trójka Ferie zimowe zima koń konie zwierzęta mazowieckie społeczeństwo