X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
konkurs

Polskie Radio z wyróżnieniem w konkursie "Wydarzenie Historyczne Roku"

Polskie Radio otrzymało wyróżnienie w konkursie "Wydarzenie Historyczne Roku" za serwis specjalny "Bitwa Warszawska 1920". Projekt znalazł się w prestiżowym gronie 15 finalistów z ponad 200 zgłoszonych inicjatyw i wydarzeń.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio konkurs bitwa warszawska 1920 Muzeum Historii Polski Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego serwisy specjalne społeczeństwo W POLSKIM RADIU POLSKA

Zobacz galę plebiscytu "Wydarzenie Historyczne Roku"

W Łazienkach Królewskich w Warszawie (we wtorek 14 września) odbyła się gala plebiscytu "Wydarzenie Historyczne Roku 2020". Celem konkursu, organizowanego po raz czternasty, było uhonorowanie organizatorów i twórców najciekawszych przedsięwzięć minionego roku promujących historię Polski. Jednym z finalistów plebiscytu i wyróżnionym przez kapitułę konkursu - jest serwis specjalny Polskiego Radia - "Bitwa Warszawska 1920".
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo historia Polski konkurs Polskie Radio Polskie Radio 24

Dziś gala plebiscytu "Wydarzenie Historyczne Roku 2020". Projekt Polskiego Radia w finale konkursu

W Łazienkach Królewskich w Warszawie o godz. 13.00 odbędzie się gala plebiscytu "Wydarzenie Historyczne Roku 2020", podczas której zostaną ogłoszeni jego zwycięzcy. Celem konkursu, organizowanego po raz 14., jest uhonorowanie organizatorów i twórców najciekawszych przedsięwzięć minionego roku promujących historię Polski. Jednym z finalistów plebiscytu jest serwis specjalny Polskiego Radia "Bitwa Warszawska 1920".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo historia Polski Muzeum Historii Polski konkurs Polskie Radio

200. rocznica urodzin Cypriana Norwida. Narodowe Centrum Kultury ogłasza specjalny konkurs

Z okazji 200. rocznicy urodzin patrona roku - Cypriana Norwida - Narodowe Centrum Kultury (NCK) ogłosiło konkurs na realizację filmu, stanowiącego oprawę wizualną do wybranych utworów poety. Prace konkursowe można zgłaszać do 15 listopada - poinformowano na stronie NCK.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Cyprian Kamil Norwid rocznica konkurs Narodowe Centrum Kultury poezja społeczeństwo KULTURA

"Teraz Ja!!!". Poznajcie Wronę - artystkę, która wygrała konkurs " Wydaj płytę z Będzie Głośno!"

- Do tej pory jestem oszołomiona i ogromnie się cieszę, że płyta, którą stworzyłam w moim pokoju w trakcie kwarantanny, niedługo będzie mogła ujrzeć światło dzienne - mówi w Czwórce Wrona. Jej solowa kariera rozpoczęła się na początku 2018 roku i doprowadziła do wygranej w 5.odsłonie Czwórkowego konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!". 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka konkurs MUZYKA Damian Sikorski Będzie głośno artyści Kasia Dydo Katarzyna Dydo

Young Design 2021. Konkurs "w duchu Lema"

Od 12 lat konkurs wspiera młodych projektantów na progu kariery. W tym roku, z okazji roku Lema jego specjalna edycja, bo Stanisław Lem i jego twórczość to przecież idealna inspiracja dla designerów w XXI wieku. - Spodziewamy się bardzo ciekawych i różnorodnych projektów na które z zainteresowaniem czekamy - mówi w Czwórce koordynatorka konkursu Małgorzata Wrocławska.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka konkurs wzornictwo Stanisław Lem futuryzm Kasia Dydo