X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
konwencja PiS w Krakowie

Po konwencji PiS w Krakowie. Komentarze publicystów

- Konwencja w Krakowie była bardzo ważna, ponieważ prezes Kaczyński przeprowadził rekapitulację pozycji konserwatystów oraz partii PiS - powiedziała w Polskim Radiu 24 Elżbieta Królikowska-Avis, publicystka. Gościem audycji był także prof. Wawrzyniec Konarski, politolog z Akademia Finansów i Biznesu Vistula.
Zobacz więcej na temat:  konwencja PiS w Krakowie konwencje PiS Wybory parlamentarne 2019 Prawo i Sprawiedliwość polityka Wawrzyniec Konarski Mateusz Drozda

M. Palade: zapewne w końcówce kampanii będą wyjęte jakieś asy z rękawa

- Intensyfikacja spotkań będzie narastała, im bliżej będzie do 13 października. Ta aktywność nie przekłada się jednak na zmianę preferencji wyborczych. Mimo wielu zawirowań na scenie politycznej, zdecydowana większość Polaków uformowała swoje preferencje wyborcze i pozostaje im wierna - powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Palade, socjolog.
Zobacz więcej na temat:  konwencja PiS w Krakowie konwencje PiS Wybory parlamentarne 2019 Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska opozycja polityka Mateusz Drozda

Comiesięczny dodatek dla niepełnosprawnych. Nowa propozycja rządu PiS

- Idziemy o krok dalej, żeby ulżyć osobom najbardziej poszkodowanym przez los. Osobom, którym państwo musi pomagać. Zrobimy to, to jest nasze zobowiązanie - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu zapowiedział, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy osoby niepełnosprawne powyżej 18. roku życia, które są całkowicie niezdolne do samodzielności, otrzymają comiesięczny, stały dodatek - najprawdopodobniej 500 zł. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS premier Mateusz Morawiecki konwencja PiS w Krakowie niepełnosprawni

Konwencja PiS w Krakowie. Komentarze publicystów

W Krakowie zakończyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz wicepremier Beaty Szydło. W Polskim Radiu 24 to wydarzenie komentowali eksperci i publicyści: Marek Król, Adam Buła, Adam Borowski oraz profesor Mieczysław Ryba z KUL. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA konwencja PiS konwencja PiS w Krakowie Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki wybory do Parlamentu Europejskiego wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Marek Król

500 zł dla niepełnosprawnych, UE równych szans, "nie" dla Europy ideologicznej. Konwencja PiS w Krakowie

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powiedział, że jego ugrupowanie nie chce "Europy ideologicznej". O wizji Unii Europejskiej oraz Polski w Europie prezes partii mówił podczas konwencji wyborczej w Krakowie. - Nie chcemy Europy ideologicznej, to znaczy takiej np., która będzie nam narzucała sposób wychowania dzieci. Od tego są rodzice. Nie chcemy seksualizacji dzieci od przedszkola - podkreślił prezes PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość konwencja PiS w Krakowie Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki

Jarosław Kaczyński: PiS będzie zabiegać o Europę wolności, równości, bezpieczeństwa

- Nawet jeśli nigdy nie popieraliście Prawa i Sprawiedliwości, teraz zastanówcie się, czy nasza oferta nie jest jednak dla Polski i Europy lepsza - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji regionalnej w Krakowie. - Potrzebujemy Europy wolności, równości, bezpieczeństwa i zwykłej przyzwoitości; PiS będzie o taką Europę zabiegać - podkreślił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 konwencja PiS w Krakowie