X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
kryzys

Caritas działa na Bliskim Wschodzie. "Udało się wspomóc blisko 10 tys. rodzin"

- Przez pięć lat trwania programu udało się wspomóc blisko 10 tys. rodzin przez ponad 20 tys. polskich darczyńców. Program odbił się szerokim echem. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim po stronie polskiej, którzy zdecydowali się go wesprzeć - tak o programie "Rodzina rodzinie" na Bliskim Wchodzie powiedział w Polskim Radiu 24 specjalista ds. komunikacji Caritas Polska Maciej Dubicki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Caritas Caritas Polska polska pomoc Syria Wojna w Syrii Bliski Wschód kryzys kryzys gospodarczy POLSKA rodzina

Kryzys wieku średniego. Ile trwa i jak go pokonać?

Kryzys może dopaść każdego z nas bez względu na wiek. Trudno go w ciągu życia uniknąć. Gdy nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z ciężką sytuacją, a dotychczasowe sposoby zawodzą, mamy do czynienia z kryzysem. Emocje, które wówczas nami rządzą, nie pojawiają się bez powodu. Nie należy od nich uciekać.
Zobacz więcej na temat:  małżeństwo psychologia kryzys Strefa Rodzica radio dla dzieci radio dla rodziców trudności

"Potrzebne szczere otwarcie dla przedsiębiorców". Miłosz Lodowski o odbudowie gospodarki po pandemii

- Myślę, że potrzeba nam tego, żeby nie krępował nas gąszcz przepisów. Z jednej strony rząd chciałby, żeby Polacy udźwignęli trud odbudowy po pandemii, a z drugiej dokładane są kolejne przepisy - powiedział w Polskim Radiu 24 Miłosz Lodowski, publicysta.
Zobacz więcej na temat:  podatki pieniądze gospodarka polska przedsiębiorca pandemia kryzys inflacja POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24

Kryzysy w Kościele. Doradca Watykanu ds. komunikacji: trzeba postawić ofiary na pierwszym miejscu

- Gdy mamy do czynienia z osobami, które były ofiarami nadużyć, nawet jeśli możemy znaleźć rozwiązanie techniczne, rozwiązanie prawne lub umieścimy sprawcę w więzieniu, to nie rozwiąże problemu – mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl prof. Daniel Arasa, dziekan Wydziału Komunikacji Uniwersytetu Świętego Krzyża w Rzymie. Wyjaśnia, że jednym z najważniejszych problemów do rozwiązania i zagadnień do rzetelnego komunikowania jest kryzys w związku ze sprawami wykorzystywania w Kościele.
Zobacz więcej na temat:  Kościół Kościół katolicki kryzys ŚWIAT społeczeństwo Przemysław Goławski Watykan Włochy POLSKA podsumowanie 2021

Łoziński: Zachód musi działać niezależnie od deklaracji Putina, trzeba wzmocnić wschodnią flankę NATO

- Zachód powinien podjąć kroki niezależnie od deklaracji i obietnic Putina. Wschodnia flanka NATO powinna już dawno zostać wzmocniona - powiedział w Polskim Radiu 24 Bogumił Łoziński z tygodnika "Gość Niedzielny". Gośćmi "Debaty poranka" byli również Jacek Liziniewicz z Gazety Polskiej oraz Patryk Słowik z Wirtualnej Polski. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Stany Zjednoczone USA Joe Biden Rosja Władimir Putin kryzys na granicy kryzys migracja NATO

"Niepokojąca aktywność wojskowa Rosji". Minister obrony Ukrainy zdradza potencjalną datę ataku

Minister obrony Ukrainy Dmytro Kułeba poinformował, że w pobliżu granicy z jego krajem stacjonuje około 94 tysięcy rosyjskich żołnierzy. Dodał, że najbardziej prawdopodobnym terminem rosyjskiej operacji w tym rejonie jest koniec stycznia przyszłego roku.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja Ukraina konflikty międzynarodowe ćwiczenia wojskowe Władimir Putin wojsko Ameryka USA Sztokholm Wołodymyr Zełenski kryzys NATO

"Wszystko monitorujemy". Amerykański generał o wojskowej aktywności Rosji wokół Ukrainy

Stany Zjednoczone mają wystarczająco wiele sygnałów, by uznawać aktywność wojskową Rosji wokół Ukrainy za bardzo niepokojącą - powiedział przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów generał Mark Milley. Zaznaczył, że "suwerenność Ukrainy jest ważna dla USA i sojuszników z NATO".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT USA Ameryka Europa Rosja Ukraina Władimir Putin kryzys wojsko armia Donbas

Żołnierze z Wielkiej Brytanii i Estonii w Polsce. Prezydent wydał zgodę

Prezydent Andrzej Duda wydał postanowienie w sprawie zgody na pobyt komponentu Sił Zbrojnych Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz komponentu Sił Zbrojnych Republiki Estońskiej na terytorium Polski. Jest to element dodatkowego wsparcia w działaniach ochraniających zewnętrzną granicę UE i NATO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo wojsko kryzys kryzys na granicy granica Białoruś imigranci w Europie imigracja migracja prezydent Andrzej Duda Paweł Soloch BBN Estonia Wielka Brytania