more_horiz
PR24 Portal
Section05

Krzysztof Czabański

Renata Przemyk nominowana do Nagrody Mediów Publicznych 2022

Renata Przemyk została nominowana do Nagród Mediów Publicznych w kategorii "Muzyka". Wokalistkę doceniono za konsekwencję, szczerość wypowiedzi, wszechstronność i szerokie muzyczne zainteresowania. Obok artystki nominowani zostali również Łukasz Borowicz i Marcin Pospieszalski. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio MUZYKA Renata Przemyk Krzysztof Czabański Agnieszka Kamińska media publiczne Rada Mediów Narodowych Nagrody Mediów Publicznych Nagrody Mediów Publicznych 2022

Prezes Polskiego Radia o Nagrodach Mediów Publicznych

- Polskie Radio realizuje swoją misję publiczną na każdym polu. Widać to także kiedy ogłaszamy i kapitułę, i nominowanych do Nagród Mediów Publicznych - mówiła prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska, odnosząc się do ogłoszenia nominowanych. 
Zobacz więcej na temat:  płyta pieśń Stanisław Moniuszko media publiczne Łukasz Borowicz Renata Przemyk Marcin Pospieszalski Kraków Krzysztof Czabański telewizja telewizja publiczna TVP Dwójka Nagrody Mediów Publicznych 2022 Nagrody Mediów Publicznych

"Melchiory 2022". Niebawem poznamy nagrodzonych reportażystów

Dziś o godz. 18.00 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie podczas Gali Polskich Reportażystów "Melchiory 2022" poznamy najlepszych reportażystów radiowych i telewizyjnych. Podczas uroczystości wręczone zostaną nagrody: XVII Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów "Melchiory 2022", Ogólnopolskiego Konkursu o Grand Prix KRRiT, Inspiracji Roku oraz Nagrody Specjalnej Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Melchiory 2022 reportaż Piotr Gliński Krzysztof Czabański Maciej Świrski KRRiT Rada Mediów Narodowych

55 lat pracy dziennikarskiej. Wyjątkowy jubileusz Krzysztofa Czabańskiego

W Studiu Koncertowym Polskiego Radia imienia Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbył się kolejny koncert z cyklu "To, co najpiękniejsze - standardy, które kochamy". Na koncercie gościł przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański, który obchodzi jubileusz 55-lecia pracy dziennikarskiej.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Czabański To co najpiękniejsze koncerty w Polskim Radiu koncert MUZYKA społeczeństwo dziennikarstwo dziennikarze Polskie Radio 24 POLSKA

Dorota Kania o odwołaniu Jacka Kurskiego z funkcji prezesa TVP: na pewno zobaczymy go jeszcze w innej roli

- Przed laty był politykiem, zajmował się kampaniami wyborczymi, był bardzo sprawny, jeżeli chodzi o działalność w przestrzeni publicznej. Na pewno nie jest to więc koniec polityczny czy koniec Jacka Kurskiego jako osoby publicznej - mówiła w Polskim Radiu 24 Dorota Kania, redaktor naczelna Polska Press, prowadząca Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  Jacek Kurski media POLSKA Krzysztof Czabański telewizja TVP społeczeństwo Dorota Kania Polskie Radio 24

Krzysztof Czabański: pierwsza kadencja RMN była korzystna dla mediów publicznych

- Rada Mediów Narodowych, poza tym, że wybierała stabilne władze tych mediów, to również była jedną z tych instytucji, które spowodowały, że media publiczne otrzymały bardzo duże zasilanie finansowe - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia Krzysztof Czabański z Rady Mediów Narodowych.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Czabański Rada Mediów Narodowych media publiczne dziennikarstwo media społeczeństwo W POLSKIM RADIU POLSKA

Członkowie Rady Mediów Narodowych wybrani. Krzysztof Czabański: rozwój mediów publicznych jest dla nas najważniejszy

Sejm wybrał członków Rady Mediów Narodowych na kolejną kadencję. Poparcie posłów uzyskali kandydaci zgłoszeni przez klub Prawa i Sprawiedliwości. Są to: Krzysztof Czabański, Joanna Lichocka i Piotr Babinetz. Krzysztof Czabański powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że Rada Mediów Narodowych będzie przede wszystkim dbała o dalszy rozwój mediów publicznych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rada Mediów Narodowych Krzysztof Czabański media publiczne

Skład Rady Mediów Narodowych wybrany. Piotr Babinetz: chcemy, aby oferta mediów publicznych była atrakcyjna

Piotr Babinetz wskazał, że dla Rady Mediów Narodowych jest i będzie ważne, aby oferta mediów publicznych była atrakcyjna dla większości Polaków. Dodał, że istotne będzie także rozszerzenie działań w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Grupy Wyszehradzkiej. Sejm wybrał członków Rady Mediów Narodowych na kolejną kadencję. Są to: Krzysztof Czabański, Joanna Lichocka i Piotr Babinetz.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rada Mediów Narodowych Krzysztof Czabański Joanna Lichocka media publiczne

Marszałek Sejmu podziękowała członkom Rady Mediów Narodowych za ich pracę na rzecz mediów publicznych

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek podziękowała członkom Rady Mediów Narodowych za pracę na rzecz mediów publicznych. Podczas zamkniętego spotkania w Sejmie rozmawiano także o współpracy Rady z parlamentem oraz o funkcjonowaniu tego gremium. Informację o przebiegu spotkania przekazał PAP przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA media Joanna Lichocka PAP TVP Rada Mediów Narodowych Polskie Radio Krzysztof Czabański

Sejmowa komisja poparła kandydaturę Krzysztofa Czabańskiego do RMN. Posłowie docenili jego "doświadczenie i wiedzę"

Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu pozytywnie zaopiniowała we wtorek kandydaturę dziennikarza i publicysty Krzysztofa Czabańskiego na członka Rady Mediów Narodowych. - Całe życie jestem związany z mediami. W tym roku jesienią minie 55 lat od czasu mojego debiutu prasowego - podkreślił w rozmowie z IAR aktualny szef RMN.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rada Mediów Narodowych Krzysztof Czabański polityka