more_horiz
PR24 Portal
Section05

Krzysztof Kossowski

Nowa strona radiowej Jedynki

Szybki dostęp do informacji, łatwe wyszukiwanie i przejrzysta wizualnie forma - to nowa strona Programu 1 Polskiego Radia, na której dostępne są m.in. słuchowiska, reportaże, koncerty i wiele innych propozycji oferowanych przez radiową Jedynkę. Użytkownicy mogą na bieżąco śledzić wszystkie informacje dotyczące ich ulubionej stacji radiowej, które prezentowane są w atrakcyjny sposób. 
Zobacz więcej na temat:  internet strona internetowa Marcin Kusy Krzysztof Kossowski

Polskie Radio nominowane do Mobile Trends Awards. Krzysztof Kossowski: znaleźć się w tym gronie to już sukces

- Samo znalezienie się w tym gronie - i to trzech naszych projektów - jest dużym sukcesem. Wszystkie projekty, o których mówimy, zostały od zera wykonane przez zespół programistów portalu Polskiego Radia - mówił w Jedynce Krzysztof Kossowski, wicedyrektor portalu PolskieRadio.pl.
Zobacz więcej na temat:  Mobile Trends Polskie Radio aplikacje mobilne społeczeństwo Krzysztof Kossowski Piotr Gociek Sygnały Dnia POLSKA

Polskie Radio nominowane do Mobile Trends Awards. "To duży sukces"

- Samo znalezienie się w tym gronie - i to trzech naszych projektów - jest dużym sukcesem. Wszystkie projekty, o których mówimy zostały od zera wykonane przez zespół programistów portalu Polskiego Radia - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Kossowski, wicedyrektor portalu PolskieRadio.pl.
Zobacz więcej na temat:  Mobile Trends Polskie Radio aplikacje mobilne społeczeństwo Krzysztof Kossowski W POLSKIM RADIU

Multimedialny serwis internetowy o historii Pałacu Saskiego

Polskie Radio przygotuje multimedialny serwis specjalny poświęcony historii Pałacu Saskiego w Warszawie, w związku z jego planowaną odbudową. Publiczna rozgłośnia podpisała w czwartek w tej sprawie list intencyjny z Biurem Programu Niepodległa oraz Spółką Celową Pałac Saski.
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo Pałac Saski historia Polski Warszawa Agnieszka Kamińska Krzysztof Kossowski II wojna światowa W POLSKIM RADIU POLSKA

Kossowski: w naszych kanałach internetowych Konkurs Chopinowski cieszył się dużą popularnością

Liczne relacje, analizy, komentarze ekspertów i wywiady - to wszystko przygotowało Polskie Radio dla słuchaczy i internautów śledzących XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina. Wiceszef portalu publicznego nadawcy Krzysztof Kossowski stwierdził, że możemy mówić o dużym sukcesie, jeśli chodzi o zainteresowanie odbiorców tymi treściami.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio W POLSKIM RADIU Krzysztof Kossowski konkurs chopinowski Fryderyk Chopin

Cleo na scenie "Lata z Radiem". Zobacz wideo koncertu zza kulis

Koncert energetycznej wokalistki inauguruje tegoroczną, jubileuszową trasę "Lata z Radiem". - To otwarcie pięknie nam wyszło. Cieszę się, że przedsięwzięcie, które sobie zaplanowaliśmy na ten rok, jest bardzo wymagające - mówi redaktor naczelny radiowej Jedynki Marcin Kusy. Koncert Cleo będzie można premierowo posłuchać i obejrzeć 25 czerwca o godz. 20.00 na antenie Jedynki, na stronie www.polskieradio.pl, kanale YouTube i w mediach społecznościowych Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  koncerty w Polskim Radiu Cleo Lato z Radiem Marcin Kusy Krzysztof Kossowski Lato z Radiem 2021

Krzysztof Kossowski o koncercie pamięci Krzysztofa Krawczyka

Utwory Krzysztofa Krawczyka instrumentalnie i w nowych wykonaniach gwiazd polskiej estrady zabrzmiały w niedzielny wieczór ze Studia Koncertowego Polskiego Radia imienia Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Wystąpili tam: Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie, a także Alicja Majewska, Kayah, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Igor Herbut. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Kossowski Polskie Radio W POLSKIM RADIU Krzysztof Krawczyk Koncert to co najpiękniejsze To co najpiękniejsze POLSKA KULTURA MUZYKA koncert

Serwis Polskiego Radia o Konstytucji 3 maja

- Osoba, która nie jest pasjonatem historii, może przejść ten serwis dość prosto, po prostu przewijając jego osiem rozdziałów, ale jeśli ktoś jest zainteresowany którymś z aspektów, to w każdym miejscu może zgłębić serwis i poznawać go szerzej - mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Kossowski, wicedyrektor portalu Polskiego Radia, o nowym serwisie specjalnym poświęconym Konstytucji 3 maja. - Naszym założeniem było, by móc odbierać serwis na wielu poziomach - podkreślił. Serwis przygotował zespół PolskieRadio.pl. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Kossowski konstytucja 3 maja historia Polski Wiesław Molak nowe technologie W POLSKIM RADIU POLSKA internet

48 lat "Sygnałów dnia". Jak przez dekady zmieniła się ta audycja?

"Sygnały dnia" obchodzą dziś 48. urodziny. Ta kultowa audycja po raz pierwszy została nadana 1 marca 1973 roku i chociaż od tamtego czasu poruszane tematy niewiele się zmieniły, to od strony technicznej "Sygnały dnia" wyglądają już całkowicie inaczej. - Nowoczesna rozgłośnia musi być dzisiaj obecna nie tylko w tradycyjnym odbiorniku radiowym, ale także przyciągać odbiorców w internecie - mówi Krzysztof Kossowski, zastępca dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Kossowski Polskie Radio

K.K. Baczyński w serwisie specjalnym Polskiego Radia

Z okazji Roku Krzysztofa Kamila Baczyńskiego portal PolskieRadio24.pl przygotował serwis internetowy składający się z unikatowych nagrań archiwalnych Polskiego Radia, wspomnień, wierszy w interpretacji wybitnych polskich aktorów, a także piosenek do tekstów Baczyńskiego. Strona baczynski.polskieradio24.pl wystartowała w 100. rocznicę urodzin artysty - 22 stycznia tego roku.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Krzysztof Kamil Baczyński poezja literatura Powstanie Warszawskie Polskie Radio Polskie Radio 24 Armia Krajowa historia Polski Krzysztof Kossowski Szare Szeregi

95 lat Polskiego Radia. Zawsze tam, gdzie dzieje się historia

Z okazji 95-lecia Polskiego Radia uruchomiony został specjalny serwis 95latpolskieradio.pl. Znaleźć tam można najcenniejsze archiwa – głos Józefa Becka, głosy słynnych polskich pisarzy, przedwojennych spikerów, relacje z najważniejszych wydarzeń historycznych. – Ten serwis powstał po to, żeby nie tylko spopularyzować i udokumentować dzieje Polskiego Radia, ale także oddać hołd tym wszystkim ludziom, którzy przez 95 lat tworzyli je w różnych warunkach – mówił Bartłomiej Makowski z redakcji serwisów internetowych i archiwum Informacyjnej Agencji Radiowej.
Zobacz więcej na temat:  95 lat Polskiego Radia Trójka reportaż Jakub Tarka Krzysztof Kossowski Polskie Radio

Ulubione stacje radiowe, podcasty. Aplikacja Polskiego Radia

- Możemy słuchać anten Polskiego Radia, także tych w technologii cyfrowej. Posiadamy także dużą gamę podcastów i innych produkcji audio, które zostały przygotowane po to, aby móc ich odsłuchiwać kiedy chcemy - mówił w "Czterech porach roku" Krzysztof Kossowski, z-ca dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej. 
Zobacz więcej na temat:  aplikacja mobilna Polskie Radio urządzenia mobilne technologie Roman Czejarek Krzysztof Kossowski