more_horiz
PR24 Portal
Section05

lato

Jak przewozić rower samochodem?

Co prawda wakacje są już tylko wspomnieniem, jednak wciąż mamy wiele czasu na organizację przyjemnych wypadów rowerowych. Wielu miłośników jednośladów zmaga się z jednym zasadniczym problemem: jak bezpiecznie i bezproblemowo przewozić rower w samochodzie? Mamy odpowiedź!
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 rower transport wakacje lato

Polskie Radio Dzieciom na pikniku "Lata z Radiem w Jakuszycach"

Zakończenie wakacji 2022 z Polskim Radiem Dzieciom odbyło się Jakuszycach, gdzie odbył się ostatni w tym sezonie Familijny Piknik dla słuchaczy - mieszkańców oraz turystów, spędzających wakacje w malowniczej Szklarskiej Porębie i okolicach. Była to okazja do wzięcia udziału w konkursach i specjalnie przygotowanych aktywnościach dla całych rodzin.  O dobrą atmosferę podczas pikniku dbali prowadzący – dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom Programu 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  pieśń radio dla dzieci radio dla rodziców Lato z Radiem wakacje 2022 lato

ALERT POGODOWY Uwaga! RCB ostrzega przed silnym wiatrem i burzami. Miejscami może być niebezpiecznie

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało ostrzeżenia przed burzami i ulewnym deszczem do odbiorców na terenie 3 województw oraz części powiatów 8 województw. Mieszkańcy otrzymują SMS o treści "Uwaga! Dziś i w nocy możliwy silny wiatr i burze. W czasie burz znajdź bezpieczne schronienie, zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatr."
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda IMGW burza rcb lato alert pogodowy