more_horiz
PR24 Portal
Section05

Legnica

Prezes PiS: empatia wobec obywateli jest istotną częścią naszego programu

Jarosław Kaczyński powiedział podczas spotkania z mieszkańcami Legnicy, że wprowadzona w 2015 roku polityka społeczna rządu stała się możliwa po powstrzymaniu wycieku pieniędzy z budżetu państwa. Prezes PiS podkreślił, że przed objęciem władzy przez Zjednoczoną Prawicę, ustrój był niesprawiedliwy i pozwalał na rabunek wspólnego bogactwa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński Legnica regiony dolnośląskie Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński w Legnicy: chcemy UE suwerennych ojczyzn, to jest w naszym interesie narodowym

- Polska powinna być w Unii Europejskiej, ale takiej, która zakłada ścisłą współpracę suwerennych państw i zaniechanie wojen; za taką koncepcją opowiada się Polska władza, za taką koncepcją my się opowiadamy w imię polskich interesów - mówił w sobotę w Legnicy prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński Legnica regiony dolnośląskie Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński kontynuuje objazd po kraju. W sobotę będzie w Legnicy i Zielonej Górze

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedzi stolice kolejnych okręgów partyjnych. W sobotę szef PiS spotka się z mieszkańcami województwa dolnośląskiego i lubuskiego - będzie w Legnicy i Zielonej Górze. Portal PolskieRadio24.pl będzie transmitować wystąpienia prezesa PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony dolnośląskie lubuskie Legnica Zielona Góra PiS Jarosław Kaczyński wybory w Polsce Prawo i Sprawiedliwość

Od Jakuszyc po Czarną Hańczę. "Lato z Radiem" znów ruszyło w Polskę!

"Lato z Radiem" to nie tylko doskonała muzyka i konkursy. To również podróże po Polsce. To setki tysięcy przejechanych kilometrów, mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia. Również w tym roku, nasi reporterzy ruszyli w trasę i odkrywali przed słuchaczami uroki Polski.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce Anna Dymna podróże Jerzy Skoczylas Ryszard Rynkowski Tarnów Kraków

Familijny Piknik "Lata z Radiem" i Ławeczka Przyjaciół Programu 1 w Stegnie

Tegoroczne "Lato z Radiem" już za półmetkiem! Ekipa radiowej Jedynki zawitała do Stegny, gdzie odbył się kolejny Familijny Piknik dla wszystkich słuchaczy - mieszkańców oraz turystów, którzy spędzają wakacje w tym bałtyckim kurorcie. W programie nie zabrakło konkursów oraz specjalnie przygotowanych aktywności dla całych rodzin, a na miejskiej plaży przy Bulwarze Radiowej Jedynki odsłonięto Ławeczkę Przyjaciół Programu 1. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem warsztaty Roman Czejarek Sława Bieńczycka dzieci zabawa Tarnów Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce

Nowa fabryka pomp ciepła w Legnicy. Premier: Polska staje się centrum rozwoju technologii energooszczędnych

- Nowa fabryka pomp ciepła docelowo ma stworzyć 3 tys. miejsc pracy - powiedział premier Mateusz Morawiecki w Legnicy podczas uroczystości wkopania kamienia węgielnego pod budowę fabryki pomp ciepła. Dodał, że inwestycja przyczyni się do rozwoju regionu legnickiego.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA energia odnawialna energia mieszkania inwestycje inwestycje zagraniczne Mateusz Morawiecki Elżbieta Witek POLSKA energetyka Legnica

Premier Morawiecki: odpowiedzią na politykę Putina, jest większa liczba inwestycji

- Odpowiedzią na politykę Putina, prowadzącą do niezgody, jest większa liczba inwestycji - powiedział premier Mateusz Morawiecki, podczas uroczystości wkopania kamienia węgielnego pod budowę nowej fabryki pomp ciepła w Legnicy. - Takie inwestycje mówią naszym geopolitycznym adwersarzom ze wschodu, że nie damy im się zastraszyć - dodał szef rządu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo premier Mateusz Morawiecki Legnica