more_horiz
PR24 Portal
Section05
lekkoatletyczne mś 2019

TOKIO 2020 Tokio 2020: organizatorzy mają problem. Maratończyków czeka powtórka z Dohy?

Komitet organizacyjny igrzysk olimpijskich w Tokio nie wyklucza rozpoczęcia rywalizacji maratończyków o 3 w nocy czasu lokalnego. Ma to związek z prognozowanymi wysokimi temperaturami w stolicy Japonii podczas trwania igrzysk (24 lipca - 9 sierpnia). Podobna sytuacja miała miejsce podczas tegorocznych mistrzostw świata w Dosze, kiedy to maratończycy oraz chodziarze musieli rozgrywać swoje konkurencje w nocy. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tokio 2020 Maraton lekkoatletyczne mś 2019 Lekkoatletyka

NASZ WYWIAD Doha 2019: Tomasz Majewski zadowolony z katarskich mistrzostw. "Cztery z plusem dla Polaków"

Reprezentanci Polski przywieźli z zakończonych w niedzielę mistrzostw świata w lekkoatletyce sześć medali - Jest lepiej niż oczekiwaliśmy - przyznał wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Tomasz Majewski. Dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl podsumował rozegrane w Dosze mistrzostwa. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT lekkoatletyczne mś 2019 Lekkoatletyka Tomasz Majewski opinie

KOMENTARZ Doha 2019: sześć medali, kilka rozczarowań. Biało-czerwoni potwierdzili siłę przed igrzyskami

Zakończone w niedzielę mistrzostwa świata w lekkoatletyce, które odbyły się w Dosze, przyniosły Polsce sześć medali. To o dwa mniej niż przed dwoma laty w Londynie i przed czterema w Pekinie, ale taki wynik na przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich wzięlibyśmy w ciemno. Nie można zapominać, że kilku kandydatów do medali rozczarowało. Czy to oznacza, że w Tokio może być jeszcze lepiej? 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka lekkoatletyczne mś 2019 opinie

TYLKO U NAS Doha na granicy rekordów. Sofia Ennaoui: jedne z najlepszych mistrzostw w historii

- To był rewelacyjny poziom mistrzostw, chyba jeden z najlepszych w historii lekkiej atletyki - podkreśliła w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Sofia Ennaoui, reprezentantka Polski, która na kilka tygodniu przed terminem 17. lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze, musiała zrezygnować ze startu z powodu kontuzji. Biało-czerwoni zakończyli zawody w stolicy Kataru z sześcioma medalami na koncie. 
Zobacz więcej na temat:  lekkoatletyczne mś 2019 Lekkoatletyka TYLKO U NAS opinie

TYLKO U NAS Doha 2019. "Aniołki Matusińskiego" patrzą w kierunku Tokio. "Medal motywuje do dalszej pracy"

- Medal nas cieszy, a zarazem motywuje do dalszej pracy i do tego by w Tokio zawalczyć o krążek - podkreśliła w rozmowie z Polskim Radiem Patrycja Wyciszkiewicz. Polska sztafeta kobiet 4x400 metrów zdobyła srebrny medal lekkoatletycznych MŚ w Dosze. Czasem 3:21,89 Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic poprawiły rekord kraju. 
Zobacz więcej na temat:  lekkoatletyczne mś 2019 Lekkoatletyka sport na antenie Sztafeta 4x400 m TYLKO U NAS

MŚ DOHA 2019 Doha 2019. Lewandowski zgarnia medal i dziękuje żonie. "Nie jestem łatwą osobą, ale który sportowiec jest normalny?"

- Rekord kraju w trzecim biegu to kosmos. Zawsze mówiłem, że jestem typem turniejowca i rozkręcam się z biegu na bieg. To nie były puste słowa - powiedział Marcin Lewandowski, który zdobył brązowy medal na 1500 m podczas lekkoatletycznych MŚ w Dosze. Poprawił również własny rekord Polski 3.31,46. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT lekkoatletyczne mś 2019 Lekkoatletyka

MŚ DOHA 2019 Doha 2019: "Aniołki Matusińskiego" udowodniły swoją wartość. Biało-czerwone ze srebrnym medalem

Reprezentantki Polski biegnące w składzie Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic zdobyły srebrny medal w sztafecie 4x400 m na mistrzostwach świata w Dosze. Wynikiem 3:21.89 pobiły rekord Polski. To szósty medal reprezentacji Polski na mistrzostwach. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka lekkoatletyczne mś 2019

MŚ DOHA 2019 Doha 2019: szósty medal dla Polski. "Aniołki" srebrne, Marcin Lewandowski z brązem [RELACJA 10. DZIEŃ MŚ]

Niedziela była dziesiątym dniem rywalizacji lekkoatletów na mistrzostwach świata w Dosze. Marcin Lewandowski w biegu na 1500 m wywalczył brązowy medal, sztafeta pań w biegu 4x400 m medalowy dorobek biało-czerwonych powiększyła o krążek w kolorze srebra. Tak relacjonowaliśmy ostatni dzień mistrzostw w Katarze. 
Zobacz więcej na temat:  Lekkoatletyka lekkoatletyczne mś 2019 SPORT
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem