more_horiz
PR24 Portal
Section05

Lekkoatletyka

TYLKO U NAS Nowicki rozpoczął treningi. Mistrz olimpijski ma jeden cel

Wojciech Nowicki w przyszłym roku na igrzyskach w Paryżu będzie bronił tytułu w rzucie młotem. Mistrz olimpijski z Tokio nie narzuca sobie jednak dodatkowej presji z tego powodu. - Nie jadę tam niczego bronić, po prostu chciałbym dobrze się zaprezentować - powiedział białostoczanin w rozmowie z Rafałem Bałą z Radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Wojciech Nowicki Rzut młotem Paryż 2024

Polak zaskoczył w finale Diamentowej Ligi. Życiowy wynik!

Skoczek wzwyż Norbert Kobielski wynikiem 2,33 m wypełnił minimum na igrzyska olimpijskie w Paryżu, pobił rekord życiowy i zajął drugie miejsce w finałowym mityngu Diamentowej Ligi w Eugene. Amerykanin Rai Benjamin wyprzedził Norwega Karstena Warholma w biegu na 400 m przez płotki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka diamentowa liga Skok wzwyż Bieg 400m Bieg 400 m przez płotki bieg 100 m Pchnięcie kulą Trójskok

Diamentowa Liga: dziewiąte miejsca Polaków w Zurychu. Mistrzowie świata potwierdzili formę

Wszyscy Polacy rywalizujący w mityngu Diamentowej Ligi w Zurychu zajęli w czwartek dziewiąte miejsce. Pia Skrzyszowska w biegu na 100 m przez płotki, Dawid Wegner w rzucie oszczepem, a Alicja Konieczek w biegu na 3000 m z przeszkodami. W ośmiu konkurencjach triumfowali mistrzowie świata.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka diamentowa liga Pia Skrzyszowska Bieg 100 m przez płotki Bieg 3000 m z przeszkodami Rzut oszczepem bieg 100 m